Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki úgy szakít hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki úgy szakít hogy azt mondja hogy: "de te jobbat érdemelsz! " az mit takar? Azt hogy már nem szeret annyira és nem akar megbántani?

Figyelt kérdés
mert én biztos nem dobnám el azt akit imádok mert lehet hogy jobbat érdemel de most itt van nekem, az enyém, szeretem meg minden hulye leszek kidobni azért mert jobbat érdemel.
2012. márc. 30. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább ilyen "én jobbat érdemlek..."

Ha van egy pali, aki a szintemen felüli, és jobb csajt érdemelne nálam, hát örülök, mint majom a farkának, hogy mégis velem van...

21L

2012. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
valami baja van, csak nem mondja el. ez egy ócska kifogás. parasztvakítás.
2012. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
azt jelenti, hogy úgy érzi, ő jobbat érdemel nálad, csak így jobban hangzik..
2012. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret, mint párt, de kedvel, mint embert, ezért furdalja a lelkiismeret, hogy egy jó csajt/pasit így eldob.


A másik eshetőség, hogy ezt a sablont használja, beltartalom nélkül, mert teátrálisan hangzik, plusz nem is bánt meg vele.


Összességében egy oltári elcsépelt, közhelyes ámbátor diplomatikus szakító szöveg...

2012. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1)Sajnáltatja magát..

2)ö egy szemét és ezzel nyugtatgat téged a szakításnál

2012. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat... :/
2012. márc. 30. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
lezüllött f@sszopó
2012. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szinte mindenik így szakít...
2012. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat érdemelsz=Nem vagy elég jó. Jobbat érdemlek.
2012. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak azért mondta, mert valahogyan ki kell mondania a végszót, de csak így tudja! :/
2012. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!