Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érzékenyebb lelkűek elmenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzékenyebb lelkűek elmennétek a párotokért???

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit tennétek?

Múlthét szombaton a nyakamnak esett a proszttraumás boderline élettársam. Én elzavartam, letiltottam mindenhol. Kedden rokonja telefonjáról könyörgött, hogy visszaakar jönni. Akkor még bírtam, nem engedtem.

Tegnap este óta alig bírok nélküle létezni.

Felhívtam ma. Azt mondta, hogy ő nekem akar jót és nem jön vissza, hiába szeret és ne is hívjam, mert úgy neki is könnyebb.

Én ma a fejembe vettem, hogy elmegyek hozzá.

Szerintetek jól teszem, ha felülök a vonatra és ott termek?

Köszönöm szépen!


2021. máj. 15. 17:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
nem
2021. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon nem.
2021. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Addig menekülj amíg lehet!
2021. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem-nem.
2021. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
97%
Nem!!!!🙅🏼‍♀️🙅🏼‍♀️🙅🏼‍♀️🙅🏼‍♀️🙅🏼‍♀️
2021. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
97%
Kérlek ne.
2021. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem az ő hibája PTSD és a borderline, de az a probléma, hogy szemmel láthatóan nincs képesítésed, eszközöd ezek kezeléséhez, ami meg nem a te hibád, de vagy ő jár rosszul, vagy te is és ő is azon fogtok aggódni, hogy mikor esik neked újra, ami senkinek sem jó. Szerintem ne tedd.
2021. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Meg fogod bánni.
2021. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj, ez a kapcsolat el lett rontva. Ha egyszer valami elromlik, meg lehet javítani, de semmi sem lesz olyan mint azelőtt. Lehet jó lesz, de már nem annyira. Mindig eszedbe fog jutni az a hiba, amiatt ez most megtörtént.

Figyelj elhiszem, hogy nehéz. De ennek így kellett lennie.

Mi lesz akkor, ha újra neked fog esni? Pont neked kellene megnyugtatnod.

Egy férfinek sincs joga bántani egy nőt, sem fizikailag sem lelkileg. Márpedig ő játszadozik lelkileg. Hogyan? Ha idős a kapcsolatotok, ismer. Pontosan ezt várja, hogy majd elmész hozzá, aztán kezdődik az egész megint elorol. Te dolgod eldönteni, hogy hiszel-e az ilyenekben, de nagymamám mindig mondta, minden okkal történik. Azért él meg valaki egy szakítást, mert utána egy boldogabb kapcsolat vár rá.

Mint mindenki, sosem hallgatunk az öregekre. Aztán később rájövünk, mennyire igazuk van.

2021. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem!
2021. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!