Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavar?

Figyelt kérdés
Lányok, titeket zavar ha a pasitok megjegyzi hogy “az xy jol néz ki”? Vagy ha kuldotok egy képet egy ruhàrol ami tetszik hogy jo e es a pasi azt mondja hogy jo a csaj akin a ruha van? Vagyhogy megjegyzi hogy milyen szép csajt látott itt meg ott stb. Az én pasim ezt csinalja. Szerintetek nem kéne vele foglalkoznom? Minden pasi ilyen?:/
2021. máj. 15. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem mind ilyen. Mindenkinek van szeme, de akinek van csepp érzelmi intelligenciája is, nem ilyen 5 éves suttyó -bunkó módon játsza az eszét.
2021. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Hát nekem felforr az agyvizem, ha még egy nöstény kutyára is ránéz...
2021. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen formában zavarna, de évek alatt soha nem volt hasonló se. Természetesen nem azt várom, hogy észre se vegye, ha egy másik lány jól néz ki, de erre nem kell megjegyzést tenni (se feltűnően megbámulnia, bár most erről nem volt szó).

Nem is tudom elképzelni a szituációt, találkoztok és ő mondja, hogy milyen jó csajt látott tegnap? Nem is értem, nem a haverja vagy...

2021. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Például megkérdezem hogy “voltál boltba?” Azt mondja bement de olyan szép lány volt az eladó hogy inkabb ki is jott...
2021. máj. 15. 18:46
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez sok lenne. Tisztelenseg veled szemben
2021. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Például megkérdezem hogy “voltál boltba?” Azt mondja bement de olyan szép lány volt az eladó hogy inkabb ki is jott...


Hú de kretén felforrt az agyvizem. Most rúgd ki de előbb jól meg.

2021. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy idióta.

Kiraknám a francba.

Előtte meg egy hétig kb úgy viselkednék,mint ő,csak erőltetve.

Kb minden második mondatom ilyesmi lenne.

És csak olyasmit jegyeznék meg,ami benne,rajta nincs meg.

2021. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hu nagyon nem intelligens ez a pasi, szerintem hagyd a fenébe, csak szenvedni fogsz mellette.. vagy próbáld meg neki elmagyarázni, mekkora bunkó, van aki tud fejlődni, bár ahhoz akarni is kell.. velem ugyanezt csinálta egy pasi, teljesen kikészültem tőle, a végére megutáltam. Na ő fejlődött, de azért, mert pszichológushoz járt, de egyébként sosem vett engem komolyan, csak én akartam volna, hogy több legyen köztünk.. de ez nem lényeges igazából.
2021. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
En siman mondom a pasimnak, h ez vagy az milyen jol nez ki. O is mondja nokre, attol h valaki mas jol nez ki, egyikunk se fog raugrani masra.
2021. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
9 Te is ilyen suttyó lehetsz akkor.
2021. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!