Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar titeket ha egy pasi alacsony?

Figyelt kérdés

Zavar titeket egyáltalán?

Én 164cm vagyok és 16f



#cm #lány #pasi #alacsony #16/F #zavar.titeket
2012. máj. 9. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Saját tapasztalat alapján nem zavarja őket csak pasinak nem kell ha a csaj magasabb, de ne aggódj van 164 cm és alacsonyabb csaj is :)
2012. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Zavarja őket, de nem annyira amennyire ezt sokan elképzelik.Én is alacsony férfi vagyok (170cm) és egy kicsit hátrányban érzem magam, de szerencsére jól nézek ki.A lányoknak fontos hogy a fiú legyen magasabb.Keress alacsony lányokat.
2012. máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Mivel egy ilyen kérdést kitettél, téged nagyon zavar, de a lányokat is, hiszen nem volt még barátnőd.


Ne aggódj pár év és megszokod a magányt és a prostikat.

2012. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Hogy lehet valaki ekkora ... kedves utcsó! Amúgy egyet értek xD
2012. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Volt barátnőm őt nem zavarta, most pedig van egy-két lány akinek meg épp zavaró, hogy ekkora a magasságbeli különbség.

Ezért kérdeztem, hogy most akkor mi van?csak a volt barátnőm volt az egyetlen akit nem zavart vagy vannak azért többen is akiket nem zavar..remélem érted.... :D

2012. máj. 9. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát célszerű alacsonyabb csajt keresni, én se szeretek kisebb lenni egy csaj mellett ( 173 cm )
2012. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Sok az alacsony csaj szerencsére. Legutolsó barátnőm 160 cm volt, én annyi vagyok kb. mint az előző hozzászóló.
2012. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már ezeket, hogy "sok az alacsony csaj". Mindenk 180 cm+-os pali kell. Amelyik meg ezt tagadja, az hazudik. Ez később úgyis előjön bennük, hogy a másoké sokkal magasabb, mint az enyém... és akkor jön a szakítás.
2012. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bresalio Nagy ***** válasza:
100%

Nem tom, h mennyire zavarja őket így általánosítva, bár valóban sok olyat hallottam már, aki azt mondta (csaj), h sose szedne fel olyan pasit, aki alacsonyabb nála (ha egy 180 fölötti nő mondja ezt, akkor az mondjuk elég gáz neki is, mert ilyen magassággal és ilyen elvárással elég kevés esélye van a pártalálásra... de hallottam már mégis ilyet is).


Én 163 centis vagyok, és 17 éves... és a pasikat szeretem, de nekem nincs semmilyen elvárásom a magasságára. Bár úgyis nagy % az esélye, h magasabb lesz nálam, ha a statisztikai valószínűséget nézzük, mert elég kicsi a valószínűsége, h egy nálam még kisebb pasit találjak xD, esetleg Ázsiában xD, de nem zavarna, ha alacsonyabb lenne. Csak az a lényeg, h arányos legyen. (Mondjuk ne legyen egy gnóm törpe.) De én fiúként mondom ezt, a lányoknál ez biztos másképp van.


Mindenesetre én elég szánalmasnak tartom, ha egy csajnak ez elvárásként megjelenik, h magas legyen egy pasi, és ugyanilyen szánalmasnak, ha egy pasit meg az zavar, ha a csaj magasabb nála, mert ebben elveszni érez egy darabkát a "férfiasságából". Szóval azt a nézetet ítélem el, összefoglalóan, miszerint egy pasi férfiassága, "jó pasi-sága", értéke egyenesen arányos a magasságával. Sztem egy pasi értékét nem a magassága teszi. És egy kicsi pasi is lehet jó pasi, így ösztönileg (vonzóságilag) nézve is.


Egy időben egyik családtagom nekem is majdnem elvette az önbizalmam azzal a dumával, h a kis pasik szerencsétlenek, csak egy magasnak van esélye (és joga) párt találni, és csak egy magas az, aki ér is vmit, a kicsik csak kis seggdugaszok, akik csak arra valók, h kicsúfolják és megalázzák őket. De aztán szerencsére volt magamhoz való eszem, és azt mondtam, egy ilyen duma nem fogja elvenni az önbizalmamat. Én tudom a saját értékeimet, és ez nem centiméterben mérendő.


Ja, és nem is igaz, h a kis pasik rosszabbak az ágyban!!! Ez egy gonosz csúnya sztereotípia.


Így ha egy csaj (ha nem lennék meleg, naszóval így elméleti síkon) arra hivatkozna, h én azért nem kellek neki, mert túl alacsony vagyok, vérig lennék sértve. És azt mondanám, h ha ilyen szánalmas, akkor inkább nekem se kell.


Szóval sztem nem vesztesz semmit, ha egy csaj ezért visszautasít: mert akkor az már olyan gondolkodású is. Akkor a te szemszögödből is jobb, ha inkább egy olyannal nem mész bele semmibe, és kivárod, amíg jön egy normális... Mert most (ha egyébként vonzódik hozzád, csak elvből, vagy társadalmi elvárásoknak való megfelelésből utasít el a magasságod miatt, akkor) felmerül a kérdés, h téged szeret, mint embert, vagy a centimétereidet?

2012. júl. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tessék, nekem a kilences épp megfelelne, ha hetero vagy legalábbis biszex volna.:D 160 centi vagyok, egyenes rühellettel fordulok azok felé, kik helyettem akarják eldönteni, milyen zsánert lebegtetek lelki szemeim előtt. Kisebbségi komplexusom támad a 175 fölöttiek mellett, ez van. Elhinni sem kötelező, de attól még így lesz.
2012. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!