Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha így fizetünk a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Barátommal ha elmegyünk valahova kirándulni 1naposra , ő állja a benzint mivel ő kocsijával megyünk én meg fizessen xy helyen (ahová épp megyünk) mindent ,kaját jegyet stb

Ő meg semmit mindent én, az ilyen 1napos kirándulásokon

Fel éve vagyunk együtt

Ő dolgozik ,én meg egyetemen tanulok


2021. máj. 15. 21:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat, fizessek*
2021. máj. 15. 21:15
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
Igen, normális. Ha nem tetszik, két dolgot tehetsz. Lecseréled a barátod, vagy nem mentek sehova.
2021. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
Tedd fel magadnak a kérdést: alkalmas-e családapának? Szeretnél ilyen apukát a gyerekeidnek?
2021. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát attól függ, ha 3 km-re mentek kaviárt és királyrákot enni, akkor nem fer.
2021. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló normális az hogy Ő hív el valahova és én fizessek ?
2021. máj. 15. 21:21
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden megoldás normális, amiben ti ketten egyetértetek. Kifelé senkinek sem kell megfelelnetek.
2021. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
17%

Ha nem hívna ,akkor meg az lenne a baj,hogy nincs program.

Most te kiakarod használni. Gratulálok.

2021. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek kb ugyan annyiba jönnének ki akkor rendben van. Ha nem, akkor mondhatod, hogy a benzin felit kifizeted és a többi dologból ő is fizesse a részét.
2021. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

3

Mert egyértelmű ha két ember együtt van akkor gyerek is lesz ugye?


Kérdező

Attól függ

Ha 300kmt utaztok te meg fizetsz neki egy pizzát meg egy kólát akkor ő fizetett többet.

Ha 10kmert mentek és 6fogásos kaját esztek akkor nem.

2021. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Jézusmári! Miért ilyen lúzerrel vagy??? Millió pasi örömmel fizet mindent. Én soha, egyetlen randin sem fizettem semmiért....Étteremben te fizetsz? A ferjemnél egyszer rákerdeztem erre, (mikor még csak ismerkedtünk) azt mondta, hogy a képéről lesülne a bőr szégyenében, ha hagyná a Nőt fizetni....

Szoval nem. Nem normalis

2021. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!