Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy kapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy kapcsolatban? Belefér? Bele kéne nyugodnom?

Figyelt kérdés

Majd 15 éve vagyunk együtt, két gyerekünk van. Egy igazán mélypont volt eddig a kapcsolatunkban, nyáron emiatt majdnem szétmentünk. Mivel akkor úgy tűnt, nagyrészt én vagyok a hibás, magamba néztem, sokat változtam. Nem volt könnyű, végül sikerült megbeszélnünk a dolgokat, mára már rendben vagyunk... és most jön a de. Amikor én a nyáron magamban kerestem a hibát és kapkodtam, hogy a családunk ne hulljon szét, szépen lassan kiderült, hogy a férjem levelezgetni kezdett valakivel. A nő messze van, másik kontinensen, nem független. Ő találta meg a férjemet, mert valami távoli rokon. Sosem voltam az az ellenőrizgető fajta, de azért csak feltűnt, hogy jelszó került a fb-jára, emailjére, addig sosem volt. A férjem azt mondja, csak beszélgetnek, semleges témákról, de nem értem, akkor azon mi titkolnivaló van? Egy idő után mondtam neki, hogy zavar a dolog, úgy érzem, a hátam mögött történik valami. Azóta hónapok teltek el, időnként bizonyos jelekből látom, hogy még képben van a nő, de talán ritkábban, mint a nyáron. Azóta már kérdeztem tőle, hogy mi szüksége erre a dologra. Erre nem adott értelmes magyarázatot. Szerintem valamiféle egotunning lehet nála, ugyanis annyit látok, hogy mondjuk készít valamit (pl. egy polcot) képet küld róla stb.a hölgy pedig áradozik, hogy milyen ügyes, okos, szép stb. Ha azt gondoljátok, én nem dicsérem eleget, nem így van.

A gondom a következő: megingott a bizalmam, és hiába telik az idő, valahogy nem tér vissza. Időnként emiatt a válást fontolgatom (ezt ő nem tudja).

Vajon az én fejemben van a baj, és ilyesmi miatt nem kéne felrúgnom a családom? Túlreagálom?

Bocs, hogy hosszú voltam...

Köszönöm, ha válaszoltok.



2021. jan. 7. 00:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Én nem maradnék. Nem azért, mert paranoiás vagyok, hanem akár van okom aggódni, akár nem, ez a reakció tőle nem partnerhez méltó, szánalmas, mitöbb, megalázó. És egy ilyen ember mellett szégyen mutatkozni.
2021. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Engem az érdekelne, milyen a házasságotok. Az, hogy "rendben vagyunk", kevés.
2021. jan. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a "fejfájós" típus, ha erre gondolsz :) Igazából soha nem is voltam.

Nem szoktunk veszekedni, a kettőnk és a gyerekek dolgait is meg tudjuk beszélni, a fenti problémát leszámítva. Valahogy azt érzem, hogy azt hiszi, ha úgy csinálunk, mintha nem lenne ez a dolog, akkor nincs is, és élünk boldogan, amíg meg nem halunk.

2021. jan. 7. 00:43
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszönöm a válaszodat, nem én pontoztalak le :(
2021. jan. 7. 00:45
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon túlreagálod. Más lenne ha a szomszédasszonnyal vagy a minkatársàval levelezne. Vagy találkozgatna egy nővel.

Próbàlj kedves lenni vele ha számonkéred azzal csak rontasz.

Hagyj neki levegőt.

Dobd fel a szexet valamivel.

Utazzatok el kettesben.

Vedd lazábbra a póràzt.

Minél kobban magahoz akarod láncolni annál jobban távolodni fog.

A válást meg ezerszer gondold át. Mindenkinak vannak gyengéi, hibái, föleg ilyen korban.

2021. jan. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát öööö....Én megszívatnám!Flörtölj te is pasikkal,és persze annyira ne titkolózz,és nézd meg a fejét!
2021. jan. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok!

Átgondolom a helyzetet a válaszaitok tükrében is.

(és még mindig nem én pontozgatok le!)

2021. jan. 7. 03:53
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Igen, vegulis te is kezdj el levelezni egy ferfivel, aztan ha esetleg felhaborodik, mondhatod hogy hat de o is ezt csinalja. egy probat meger, hatha radobben mit csinal
2021. jan. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Inkabb ne bosszuld meg. Szerintem felesleges emiatt kilepned a hazassagbol.
2021. jan. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogyha te is elkezdesz levelezgetni egy pasival, akkor elinditasz egy lavinát, aminek nem biztos hogy jó vége lesz.
2021. jan. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!