Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja jöttem össze jelenlegi párommal. Igazából mindent megbeszélünk, viszont én egy ideje belefogtam egy bizonyos dologba, ami az utolsó hónapban milliós nyereségem lett rajta. Közel 2 millió.

Tudja hogy foglalkozom ilyesmivel, viszont nem tudja h mennyi bevétel jött belőle. Korábban beszéltünk már róla, de akkor még nem gondoltam volna h ennyire beindul. Múltkor rákérdezett, h mi újság vele, akkor csak annyit mondtam h nagyon jól megy. Bár akkor még csak sejtettem hogy milyen jó lesz.

Korábban pár százezer forint jött...

Mennyire zavarna vagy sértődnétek meg azon, ha nem "dicsekedne"el párotok, h milyen jól keres.

Egyébként és ezt fontosnak tartom h leírjam, h teljesen legális dologra kell gondolni.

Azt egyébként még hozzáteszem, h én pl nem tudom h ő mennyit keres.

Lehet ebből sértődés?

Korábban volt h beszéltem neki arról hogy mivel foglalkozom a munkám mellett, de ő azt mondta h ez neki kínai😀


2021. máj. 18. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel foglalkozol?


Am nem gáz.

Majd idővel, ha ott lesztek akkor elmondod :)

2021. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem értetek arra a szintre hogy beszámolj,elvégre te sem tudod hogy ő mennyit keres.

Engem érdekelne mivel foglalkozol. 😊 Privátba.

2021. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Elront majd a pénz.Engem zavarna.
2021. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem fontos pontos összeget mondani, bár melóba egy csaj azzal pattintott le, hogy a mi fizetésünk kevés lenne egy kapcsolathoz (én ott 4 órázok, mert maszekba tolom) és meg csak azért is befotóztam neki egy ház árát hogy így járt.
2021. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tartotok ott, hogy ki kell teregetni a vagyoni helyzeted. Sőt, igazából amíg nem vagytok közös kasszán vagy házasságban, addig nem fontos.
2021. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

A párom 15 éve online pókerezik

Tudom hogy régebben milyen nyereményei voltak, akadt milliós is

Most egy jobb hónapban több százezer is össze jön

Ezt még a megismerkedésünk elején mesélte el.

Úgy mentünk bele a kapcsolatba, hogy elmondta ő nem fog nekem a bevételeiről beszélni, és nem is szeretné felélni azt a pénzt ami a kártyán van, okosan bánik vele és nem is dolgozott akkor már 3 éve mikor megismertem,hiszen ő vígan megélt belőle.

Ezért én soha nem is faggattam és szerintem nem is kell, hogy nekem ezekről beszámoljon.

Nem minden nő reagálna egy nagyobb nyereményre jól, lehet elszaladna vele a ló stb. De igazából te ismered, neked kell tudnod megoszthatod e vele.

Eltelt pár év, már velem is nyitottabb, tudja, hogy nem fogok rá repülni, nem fogom nyaggatni stb

2021. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

mi zavarna, az a te pénzed..


Én párom se tud a cég bevételeiről.. nem érdekli és nincs is hozzá köze.

2021. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak annyi érdekel, hogy ne eltartani kelljen a másikat.
2021. máj. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire nem zavarna. Főleg pár hónapos kapcsolatban, még nem az a szint, hogy ez téma legyen.
2021. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!