Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Influencerlét többet ér a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Influencerlét többet ér a boldog, nyugodt napoknál?

Figyelt kérdés
Párom ismert ember, sok követője van IG-n, vannak fizetett posztjai is. Mi 6 hónapja vagyunk együtt, direkt kértem, hogy ne legyen rólunk kint semmi közös a nyilvános oldalán, nem akarom, hogy mindenhol felismerjenek, ujjal mutogassanak rám, csak azért, mert én vagy X barátnője. Tehát a követői nem tudják, hogy már nem egyedülálló egy ideje. Felhozta, hogy fontoljam meg, legyen nekem is nyilvános profilom, hamar "felfutnék", ha tenne fel közös képeket és megjelölne rajtuk, ráadásul akkor lehetnének közös promócióink is, illetve én is reklámozhatnék a profilomom dolgokat. Ezzel biztosan sokkal többet keresnék, mint a jelenlegi irodai munkámmal, de nekem többet ér a magánéletem háborítatlansága.

2021. máj. 19. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdes?
2021. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Menjek bele ebbe, amit a párom felhozott, vagy maradjak az eredeti elhatározásomnál?
2021. máj. 19. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem dönthet helyetted, neked kell tudnod, hogyan akarsz élni. Nekem személy szerint a nyugalom és az anonimitás mindennél többet ér, szóval soha nem mennék bele ilyesmibe, de mindenki döntse el maga, hogy mik a prioritásai.
2021. máj. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a promociózás csak addig működne, amíg a barátoddal vagy. Utána mennél a sülyesztőbe.

De számolj a zaklatókkal is! A féltékeny rajongókkal, és azokkal akiknek megtetszel és ezért jogot éreznek az életedre, mert azt "nyílvánosan" éled. Ha ezeket tudod kezelni és szívesen csinálnád, akkor hajrá.

Ha ezt nem tudnád kezelni és fontosabb a magánélet, akkor még gondolkodni is kár ezen. Viszont ha a párod ennyire terelne ebbe az írányba, az később feszültségeket generálhat köztetek, mert neki ez az élete, és abban van a biznisz, ha felvállal egy társat, ellenben ott vagy te aki ki akar maradni a buliból. Amikor úgy érzi ez vissza húzza vagy nem teljesedhet ki a karrierje miattad, akkor lesznek gondok még ebből.

2021. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BeefEater ***** válasza:
100%

Már megválaszoltad magadnak a kérdést mielőtt feltetted:


"Ezzel biztosan sokkal többet keresnék, mint a jelenlegi irodai munkámmal, de nekem többet ér a magánéletem háborítatlansága."

2021. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, mi van akkor, ha (ne adj Isten) esetleg szakítotok.

Gondolj bele abba is, mik lesznek az anonimitásod feladásának rövid -és hosszútávú következményei.

Az egy dolog, ha az utcán felismernek, de mi lesz munkahelyen, egy esetleges későbbi állásinterjún vagy ha később újra ismerkedni akarsz vagy barátságokat kötni. Honnan fogod tudni, hogy ténylegesen Rád kíváncsiak és nem az aktuális IG státuszodra és azzal kapcsolatos esetleges érdekekre.

Neked kell tudnod, hogy mindezen dolgok feladása (és mennyi minden még szóba sem jött), megéri-e.

Hallgass a saját belső hangodra, ne hagyd, hogy bármi és bárki befolyásoljon ebben.

2021. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
influencerek nem gykzni járnak, ordas kamu,
2021. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele. Mármint igen, a pénz csábító, de lelkileg tönkretenne a sok gyűlölködés.
2021. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!