Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez egy tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy tipikus kényszerkapcsolat, ami az alábbi videóból leszűrhető?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gevg9GyXaXc

A fiú egy ismert youtuber, gondolom van is elég pénze és a videóban elmondja, hogy Tinderen jöttek össze, de már akkor videózott és eredetileg nem is párkapcsolat céljából böngészett a pasi a Tinderen, hanem a videózás miatt. Nem vagyok pszichológus viszont ami nekem - és emiatt baromi érdemes végignézni a videót - lejött a 10 percből, hogy a csajról szinte ordít a kényszeres feszengés. Tudom, a videó elején elmondja a srác, hogy a barátnője kamera előtt szégyenlős, de ez akkor sem ok arra, hogy néhol ijesztő őszinteséggel utal arra, hogy nem az igazi az a párkapcsolat (0-24 órában gyerekes, nem jut rá elég idő). Ezeket szegény srác pedig alig győzi kínosan lereagálni. Nézzétek végig, pszichológiai szempontból nagyon érdekes. A srác nem egy álompasi (alacsony, kisfiús, vékony), de mégis együtt van egy kifejezetten dekoratív, formás, nagymellű és szép lánnyal, akin viszont látni lehet egyfajta hiányérzetet és ürességet. Szerintem ez egy tipikus kényszerkapcsolat és nagyon sajnálom a lányt, mert olyan érzésem van, mintha magát üldözte volna bele ebbe a párkapcsolatba és mielőbb szabadulna belőle, de már túl nagy figyelem hárul rá és nem mer lépni. Ti hogy látjátok?



2019. júl. 18. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked kéne felkeresned egy pszichológust.

A srác ugyanolyan szinten néz ki, mint a csaj. Szerintem összeillő, szép páros.

A csaj láthatólag tényleg kicsit zavarban van és próbálja magát lazábbnak előadni. Nincs ezzel sem semmi gond, először van kamera előtt, szóval érthető.

2019. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy:

- a pasi kifejezetten jól néz ki, és valószínűleg laza, tud dumálni az emberekkel, így könnyű ismerkedni

- ha videóznak, én még ennél is kelletlenebb vagyok, mert utálom :D

- a tűzbe mennék a páromért, de ettől még oltogatom néha, beszólok neki, és biza' még a hibáira is rámutatok olykor, nem egy Jane Austen műben élünk, hogy magázódva, finomkodva udvariaskodjunk egymással :D

- ez ugyan nem én vagyok, hanem a páromnak kelletlen arca van nagyon sokszor, nehéz volt megszoknom, de nekem már sikerült, viszont sokan hiszik hogy unott vagy bunkó, pedig csak olyan az arca

2019. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo egy idiota. Menjen agymosasra.
2019. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"A srác nem egy álompasi (alacsony, kisfiús, vékony), de mégis együtt van egy kifejezetten dekoratív, formás, nagymellű és szép lánnyal, akin viszont látni lehet egyfajta hiányérzetet és ürességet."


Te ezt komolyan így látod? Férfi vagy nő vagy?


Mikor megnyitottam a videót, nekem az első gondolatom az volt, hogy tipikus példa arra, mikor egy ritka jóképű srác együtt van egy nyomi csajjal.

Ez a srác se nem kisfiús, se nem vékony, a csaj pedig se nem dekoratív, se nem szép, se nem nagymellű. Rondának sem ronda, de azért nem is az, akire azt mondanám, hogy "szép".


Ránézésre, a kapcsolat mélyebb ismerete nélkül azt mondanám, hogy a csaj azért van pasival mert jóképű és dumás, a srác pedig azért van a csajjal, mert az dugható.

2019. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a srác kifejezetten helyes pasi, teljesen osszeillenek ilyen szempontból.

A csajszi meg zavarban van a kameratol. Kamera előtt kevesen tudnak fesztelenul viselkedni.


A kenyszerkapcsolatot nem is értem. Valaki talán konyhakéssel fenyegeti?

2019. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki néz ilyen szarokat, most komolyan?! Amúgy nekem nem tetszik a nő.
2019. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A csaj ritka idegesítő és abszolút nem szép, bár ez ugye ízlés kérdése.

A pasi pedig, bár nekem nem az esetem, de jól néz ki.


Amúgy minek elemezgetsz olyan kapcsolatokat, amiket egyáltalán nem ismersz? Megnézted ezt a videót és akkor te most szakértője lettél a párnak?

2019. júl. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!