Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a pasimnak 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a pasimnak 1 éves fordulónkra? :D ékszer kizárva 15/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mennyi idős a pasid?
2010. aug. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
20 éves
2010. aug. 24. 12:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Pedomaci.
2010. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
24%

Szia mija:D


nekünk is nemrég volt évforduló, és én nem is vettem... az olyan izé:D


én inkább készítettem:D


először is rá kellett vennem hogy lejöjjön velem a Dunára, valami jóféle ruhában, és a játszótérhez...:D egy étterem mellé. elcsemoésztem a fényképezőgéet is:D

mondtam h csináljunk már képeket és akkor felkapott és akkora puszit kaptam hogy nagyon:D

ezt időzítővel fotóztam. a képet pendriveon elvittem pestre, de azt kamuztam, hogy kések, és ne siessen:D elő kellett hívnom a képet:D

nagyban:D jó lett:D

vettem egy parafatáblát, selyemszalagot, meg borítékot, selyempapírt, mindefélét.

nem vagyok egy kreatív kislány tudod, akik ilyen itatott cuccokba járnak meg saját varrott ruhákba, de ez annyira jó lett hogy nagyon:D


nagyon jó táblát csináltam:D

te is inkább te készíts neki valamit, az sokkal egyedibb:d


sok sikert:D

2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egy felsőt :)
2010. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Timi: ) ***** válasza:

Ami emlékezteti arra,hogy ezt 1 éves évfordulóra kapta,én arra gondoltam,hogy talán egy közös képetek bekeretezve,lehet szép képkereteket kapni,esetleg egy nyaralás alatt készült képeteket belerakod vagy valami ilyesmire gondoltam.

Vagy egy kedvenc parfüme+mellé valami olyan dolog,amiről egyből te jutsz az eszébe,valami kis apróság.

Jobb nem jut eszembe...

23/L

2010. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5 év van köztetek? az durva!
2010. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

olyan illatot, parfümét amit szeret!

az a nagy fényképes kép sztemtökjó ötlet(Y)

nemtom lefeküdtél e már vele, ha igen akkor táncolhatnál neki, vgay valami erotikusabb érdekesebb dolog...esetleg egy piknik a szabadban ahol csak ketten vagytok...

esetleg valamit készits ami hozzá kapcsolódik...pl én barátomnak van 2 motorja, és motorozik is, tehát már lerajzoltam neki a mocijait! mert nagyon jol rajzolok magamtól(nem egó) és hát örült is neki...

vagy valami hatalmas plüss szívvel, vagy a kettétörhető szív, és ráteszi karkötőre, vagy kulcstartóra..a karkötő viselésébe nem halna bele...

amúgy van valami stílusa? mármint rocker, skinhead, punk, mneősrác vgay akármi?

14Ł

2010. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5 év egyátalán nem durva! -,-
2010. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) mikor félévesek voltunk akkor kapott 1 párnát amin 1 közös képünk volt :),Timi neked is köszi:D meg most nincs is sok időm hnap-ra kéne xD
2010. aug. 24. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!