Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak a féléves fordulónkra?

Figyelt kérdés

Már sok oldalon nézelődtem, itt is olvasgattam az ilyen kérdésekre a válaszokat, de nem találok tökéletes ajándékot.:( Ajánlották a plüssmackót, de szerintem az valahogy nem fiúnak való. Gondoltam rá, hogy elmehetnénk egy hotelbe arra a hétvégére kettesben, de nem telik rá.:S Még csak fél évesek leszünk, de már most kifogytam az ajándékötletekből. Létszi adjatok párat, köszi.

17/L (Ő 18/F)


2010. aug. 1. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
teddy beart az mindig bejön
2010. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért nem fogadtad meg a korábbi kérdésnél a tanácsokat?


1. Nem kell minden hónapban fordulókat tartani meg ajándékozgatni, főleg ha nincs pénz.

2. Hasznos dolgot vegyél. Ha ilyet nem tudsz, akkor inkább semmit.

3. Elégítsd ki rendesen többet ér mindennél.

2010. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biopont.
2010. aug. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ajándékozunk minden hónapban. Csak a fél év az már olyan nagyobb jelentőségű, és úgy döntöttünk, azt "megünnepeljük". Fogkefét veszek neki, mert mikor tőlem megy reggel dolgozni, ugye fogat mos, és mindig hordania kell a fogkeféjét ide-oda, ez azt is jelképezi, hogy mostmár ide tartozik.:P De ezenkívül még szeretnék neki valamit adni.:)
2010. aug. 1. 00:39
 5/11 anonim ***** válasza:
szeretetet, bizalmat, egy kis szabad levegőt...
2010. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Húslevest. Jó meleget.
2010. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt a napot csak kettesben töltitek el, mindentől.

Ha szép idő van, pattanjatok fel egy biciklire, vigyetek sátrat, s valami bográcsféleséget. A szabadban egy eltöltött vad romantikus nap+éj felejthetetlen, s azt csinálhattok egymással amit akartok.

2010. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reggel ébredj nála korábban és ébreszd fel a száddal. Nem kerül semmibe, de értékelni fogja. Lehet, hogy nem hotel, lehet, hogy nem tárgyi ajándék, de ezt nem fogja elfelejteni soha.
2010. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"döntöttünk" Na kiváncsi lennék ő mennyire rajong az ötletért. Csajok legyetek már egy kicsit figyelmesebbek és kevésbé önzőek!
2010. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utsó válaszoló, neharagudj, de ő hozta fel:D és ő eddig is rengeteg ajándékkal halmozott el, még akkoris mikor nem "ünnepeltünk" semmit.. én a 3. hónapfordulónkon is kaptam ajándékot, meg csakúúgy is. tehát nem gondolom hogy önző vagyok mert most énis adok neki valamit:)
2010. aug. 1. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!