Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik eladó/pénztáros a Decathlonban. Mindig segít, útbaigazít ha kell valami és kedvesen mosolyog (bár lehet, hogy ez munkaköri kötelessége nem tudom. ) szerintetek mit csináljak, hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen bolt ez,de tedd tönkre a terméket,cipőt,ruhát.akkor biztos felfigyel rááád :D:D

ess le a székről,szédülj ki a próbafülkéből.xD

2010. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Amikor fizetsz, a pénzzel együtt adj neki egy kis cetlit valami ilyesmi üzenettel és mosolyogj rá kedvesen.: "Azt hiszem, Te vagy a kedvenc eladóm, a mosolyod mindig jókedvre derít." stb... Ha veszi a lapot, akkor örülni fog és máskor lehet hogy ő kezdeményez
2010. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keresd meg iwiwen vagy myvipen és jelöld be:) Egyik munkatársamat rendszeresen megjelölik a csajok pedig csak a keresztnevünk van kiírva. Sőt már 2 éves kapcsolata is volt ilyen ismeretségből.Lány bejelölte,msn,találkozás és szerelem.Sok sikert!
2010. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt.
2010. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Basszus, még hányan akarjátok azt a szerencsétlen srácot megfektetni? :D
2010. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez a zalaegerszegi Decathlonban dolgozó András nem? :) Kíváncsi vagyok már arra a srácra XD
2010. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom kiről beszélsz.. Én Pesti vagyok. :)
2010. aug. 27. 16:50
 8/13 anonim ***** válasza:
A zalaegerszegi András tényleg nagyon király csávó ;)
2010. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát volt olyan kérdés is, amikor a zegi Decathlonos Andrással akart összejönni XD Azt hittem te vagy...Jóóó sok helyen van Decathlon, és eladó mégtöbb XD
2010. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jujj ez a pénztárosfiú-sztori mindig megmelengeti a kis szívemet...így voltam szerelmes jó sokáig én is egybe:) Azt hiszem én is nagyon tetszettem neki...na mindegy, megérne egy misét a történetem, de nem ezt kérdezted. Szóval még csak annyi, hogy nálunk az volt a gond, hogy mindketten nagyon szégyenlősek, félénkek voltunk. Egyszer próbált is közeledni, de annyira leblokkoltam, hogy egy szót sem bírtam kinyögni.

Szóval ne ess ebbe a hibába. Mindenképp hozzá állj be mindig a sorba, mosolyogj, mikor köszönsz neki, ha szól valamit, próbálj meg vele beszélgetni. A legjobb, ha valamilyen ürüggyel oda mész hozzá, a bolt nagyon sok ilyen lehetőséget kínál:D, és kéred a segítségét, megkérdezed tőle, merre van ez vagy az...

Hátha elkezd veled dumálni vagy elhív valahova:)

Mindig legyél pozitív:) Nagyon drukkolok, imádom az ilyen történeteket...ha már én így benéztem és beteljesületlen maradt a szerelmem legalább másoknak ne legyen így...

Legyél ügyes:)

18/l

2010. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!