Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal..Miu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal..Miután lenyugodtam felhívtam:, Erre ő ezt mondta: mondjad te görény! Most erre,hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Azért vesztünk össze(nagyon sokszor,mert nem dolgozik,csak fekszik otthon és facebookozik.Lájkolgat.2,5 éve vagyunk együtt.Az anyjával él,esélyünk sincs összeköltözni.Egy fizetésből.Mindig csak nálam találkozunk,ha a gyerekem nincs otthon.Ritka.A lottó ötöst várja,meg egy jól fizető munkát.Lakatos.Ami lenne az nem jó,kevés a pénz blabla.44 éves én 40.

2021. máj. 27. 00:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
es miert is akarsz ezzel az eloskodo proli tahoval lenni? mar onmagaban a gorenyezes nagyon suttyo dolog lenne, de a tobbi, amit irtal rola.. en szakitanek, ennel meg egyedul is jobb.
2021. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

Erre csak annyit mondanék, hogy igen? Görény? Ok, akkor mostantól felejtsd el a nevem, a számom, és hogy hol lakok. Innentől pedig nem venném neki fel a telefont, és nem reagálnék sehol.


De őszintén, Neked ez kapcsolat? 2,5 évet elvesztegetni egy ilyen emberre? És nem kell azzal jönni, hogy ennyi idősen nem lehet normális pasit találni. Én is találtam.

Lépj tovább, ennél még egyedül is jobb szerintem.

2021. máj. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj megalkudnod egy ilyen tré kapcsolatban, csak azért, mert gyereked van, ne gondold, hog yneked csak ilyen juthat.

Nagyon gyorsan pattintsd, és találsz majd egy szerető társat, csak idő kell hozzá. És addig sajnos ilyen idiótákkal van kikövezve az út, de fejlődni kell, és egyre hamarabb kiszúrod és dobod majd őket.

Hajrá!

2021. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól értelmezem összevesztetek, nem szakítottatok, tehát még van jogod felhívni, stb. Az a gond, hogy leírtad mik a problémák, ezek meg rövid távon biztosan nem fognak megoldódni, előrébb nem fogtok jutni sosem. Kérdés, hogy mit szeretnél. 44 évesen az anyja tartja el, hát ez elég gáz, legalább keresne melót vagy valami.
2021. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Enged le, és hiddel, te fogsz akkor a legjobban járni!
2021. máj. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%

40 évesen egy gyerekkel,... És mégis ennyire hülye vagy, ez már csúcs.

Egy normális pasit kellene keresned aki dolgozik, nem pedig az anyja tartja el. Jó hogy nem költöztél vele össze, szerencsétlen gyereked nélkülözhetne rendesen.

Először azt hittem valami tini írta ki a kérdést.

Használd már azt a mákszemnyi agyad!

2021. máj. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Én azon csodálkozom, hogy 2,5 éve együtt vagytok, és még csak nem is azt írod, hogy alkalmi partner, hanem a barátod, tehát párkapcsolat...


Nekem ez a görényezés csak az utolsó csepp lenne a pohárban, nem az első pillanat, ahol elbizonytalanodom.

2021. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
47%
hát, úgy ahogy kérte, mondjad, te görény :D
2021. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
26%
Ez a kérdés csak kitaláció. De látom sokan ráugrottak.
2021. máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
#19 Persze, van rá esély, hogy kamu, de szerintem nem esélytelen az sem, hogy ez így igaz. Sajnos nagyon sok ilyen lusta, semmirekellő ember van a világon, és ugyanúgy vannak kapcsolatfüggő, alacsony önbizalmú emberek is, akik összejönnek velük, mert félnek, hogy nem találnának jobbat.
2021. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!