Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal..Miu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal..Miután lenyugodtam felhívtam:, Erre ő ezt mondta: mondjad te görény! Most erre,hogy reagáljak?

Figyelt kérdés
Azért vesztünk össze(nagyon sokszor,mert nem dolgozik,csak fekszik otthon és facebookozik.Lájkolgat.2,5 éve vagyunk együtt.Az anyjával él,esélyünk sincs összeköltözni.Egy fizetésből.Mindig csak nálam találkozunk,ha a gyerekem nincs otthon.Ritka.A lottó ötöst várja,meg egy jól fizető munkát.Lakatos.Ami lenne az nem jó,kevés a pénz blabla.44 éves én 40.

2021. máj. 27. 00:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem valami nagy szerelem

Hagyd a francba, mit nézel ki belőle?

2021. máj. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Mondd, minek kell neked egy lassan 50 éves, anyukával lakó, munkanélküli, dolgozni nem akaró senkiházi, aki úgy beszél veled, mint más a kutyával sem?
2021. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Semmit már.Mai világban nem dolgozni,szinte luxus.Csak reménykedtem, hátha...nem.is tudom mit szeretek/,szerettem benne.
2021. máj. 27. 01:06
 4/32 anonim ***** válasza:
84%

Én öreg vagyok, régen büntették a munkakerülőt.

Az nem hiányzik, de mi az istenf@sza értelme van így az életének?

Csak múlik az idő, ennyi.

S, ha szegény anyuka egyszer meghal, mert hát az előbb-utóbb elkerülhetetlen, akkor elviszed fagyizni?

2021. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

Hú én felnevettem a címen.


Mond azt neki, hogy megverlek te kurvá.

2021. máj. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Én erre úgy reagálnék hogy nem reagálnék és hagynám a francba az ilyet!
2021. máj. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Milyen lehet amikor egy reszelős hangú anyucifia rámmordul, hogy MONDJÁD TE GÖRÉNY.

Ennek a kapcsolatnak semmi értelme.

2021. máj. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%

Lakatos a végzettsége?! És nem dolgozik?! Ez az ember nem normális... Nekem ez lenne a szakmám, valószínűleg jobban keresnék mint most (úgy, hogy így sem keresek rosszul).


De ami a legjobban megütötte a szemem: Milyen jogon merészel téged legörényezni? Kinek képzeli ez magát?! Szerintem hagyd el. Nem tud annyit hozzádtenni... Szóval nem tud SEMMIT hozzádtenni - sem emberileg, sem SEHOGY. És ez nagyon gáz. :(((

2021. máj. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
A lakatos az a neve vagy a szakmája?
2021. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
De neki ez jo. Eltarta eteti az anyja neha kap szexet. Nincs motivácioja sem, csak te zaklatod.
2021. máj. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!