Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat az egyetemi gólyatáborban. Csak egy csók volt, de szerintem az is megcsalás. Elmondjam neki? Nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni, hülye voltam.

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
ne mondd el, legközelebb meg gondolkozz, és akkor jusson eszedbe h nem akarod elveszíteni, mielőtt a másik srác szájába dugod a nyelved...
2010. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem semmilyen korulmeny kozt se mondd el!!!

Ha sok eselyt ,de nagyok sokat latsz arra h felszinre keruljon az igazsag, akkor esetleg...de maskepp fogd be , es soha tobbet ne tegy ilyet es ertekeld a parod!!!

Sok ilyen embert tudok aki igy tett mint te, de elhalghatott es hosszu evek ota egyutt vannak es boldogok ,viszont olyant is tudok aki elmondta,es azota is szenved emiatt .. Tehat ne mondd el

2010. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 szüszü ***** válasza:
65%
Mondd el!
2010. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nezd, velem ez úgy történt hogy nem mondta el nekem

Nagyon Boldog fel évet töltöttünk együtt, viszont valami sehogy sem stimmelt

Én éreztem magam rossznak, hogy miért vannak rossz érzéseim, és ha mondtam neki akkor elmondotg valamit és azt mondta utána hogy ez volt minden

Utána kb három hónap után kihuztam belőle hogy kapcsolatunk elején, amikor még nem szeretett, megcsalt.

Azóta konkrétan 180fokos fordulatot vett az élete, ezt én is látom és mindenki más is.

Tényleg figyelmes, kedves és rengeteg mindent megtesz a kapcsolatunkert.

Az igazság az hogy megbocsatottam neki ha nem is gyorsan.

A legnagyobb gond a bizalommal és az önértékeléssel van szerintem

Tehát ha elmondod neki

Lehet hogy úgy tűnik hogy megbocsatott

Talán még is tette, viszont a feldolgozás sok idő, meg ilyen helyzetben is

Nem biztos hogy látszani fog, lehet hogy titkolja

Legyél vele megerto és figyelmes!

Ha te hozod fel a témát megertoen és kedvesen akkor rengeteg tettél

Sok sikert!

2020. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!