Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Remélem otthon vagytok csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélem otthon vagytok csók témában!?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, és még nem csókolóztam, mert nem volt kivel :D Most van egy elég rámenős barátnőm ha értitek mire gondolok :D és hát nemsokára lesz egy buli, arra gondoltam , hogy hazakísérem és megcsókolom, na de itt jön a bibi. Én nem tudok csókolózni :D netről nehezen, TV-ből meg aztán pláne nem derül ki semmi, hogy hogy kell :D Ezért ha leírnátok nekem, hogy honnan közelítsek, és max mennyi ideig csókoljam stb. akkor nagyon megköszönném ;)
2011. okt. 23. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Netről nehezen?

Youtube-on is millió videó van, hogyan kell csókolózni, csak az ilyen kis értelmi fogyatékosok nem jutnak el a videóig sem.

2011. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
jújúújúj!:DDDD Szia.Na itt vagyok én.15 éves lány,4 napja van barátom,ő is 15 éves,tegnap voltunk bulizni és NEM CSÓKOLÓZTUNK,mert nem mertem.Féltem,görcsöltem,hogy rosszul csinálom majd,erre na mi lett?Elb***** és nem bírtam aludni,mert annyira rossz érzés....Nem is tudom,mindenki ott smárolt a pasijával/csajával,én meg majdnem elsírtam magam :/ szóval a lényeg,hogy ne olvasgasd,hogy hogyan kell,majd jön magától,először szájrapuszi utána meg lehet más is.Neked sok sikert! :)
2011. okt. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10:11 esnek a válaszát, nagyon sokat segített -.-... 10:13 köszike a nyugtatást :D
2011. okt. 23. 10:16
 4/10 Span ***** válasza:
100%
Ehh hiába tanítana bárki hogy hogyan kell csókolni ez egy ösztönös dolog... Ha ott a lehetőség jönni fog magától. Sok sikert
2011. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Néhány tanácsféle.

Te irányíts ne a csaj!

Csak odahajolsz, megfogod a tarkóját vagy az arcát esetleg ha úgy esik(szeretet jele).

Aztán olyan mint ha puszit adnál csak nyitod a szád,aztán már menni fog ne görcsölj.

Ez fontos!NE GÖRCSÖLJ!

linkelek 1et hátha jobban érthető 1ütt a 2.

[link]

2011. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
tök8 hogy csinálod, jön magátol. Az h menny idejig csinalod mind1, de jo ha sokáig :D. ne csukd be teljesen a szádat, ne koccantsd neki a fegadat, öleld át, figyelj rá h ne legyen teli a pofád nyállal, mert akkor tul nyálas lesz!! :D
2011. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igaz, hogy jön magától.:)) Nem csak elcsépelt közhely:D (Bár én lány vagyok)

Nekem az elsőre felkészülni se volt időm vagy azon agyalni, hogy hogy csináljam. Érzésből ment, ráadásul nem is sima volt, hanem nyelves. A srác utána napokig áradozott, de nem árultam el neki, hogy az volt az első amolyan "igazi" csókom:P

2011. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jön majd magától:) Engem az első barátom (és eddig az utolsó is) először megpuszilt, de előtte megkérdezte, hogy adhat-e egy jóéjt puszit, bár akkor együtt aludtunk (nem úgy, hogy együtt, hanem egy baráti társaság szülőkkel, mint egy tábor keretében egy házban voltak a gyerekek, fiúk-lányok), és mi maradtunk fent a legtovább ketten, és a végén megpuszilt.. Aztán találkoztunk párszor, és nem tudom hanyadjára csókolóztunk... Nem tudod elrontani, szerintem a csók nem lehet jó, vagy rossz, hanem a helyzettől és a partnertől függ, nem mindegy, hogy valakivel smárolsz, akit aznap ismertél meg tök részegen, vagy így tök romantikusan... Bár elég kellemetlen lehet, mikor valaki ledugja a nyelvét a torkodon, de szerintem kevesen ilyen szerencsétlenek, úgyhogy ne aggódj, jó lesz:) Ne görcsölj:) 15L
2011. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :D Sokat segítettetek ( linkekkel is válaszokkal is) :P
2011. okt. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!