Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt egyesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyesek, hogy a kövér férfiaknak tetszenek a kövér nők? Én több srácot ismertem, aki testes nőkkel jött csak össze, és az össze srác vékony volt. Viszont a kövér barátaim egy ujjal sem nyúlnának egy testes nőhöz.

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 05:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

" Miért hiszik azt egyesek, hogy a kövér férfiaknak tetszenek a kövér nők? "


Miért gondolod,hogy egyesek ezt hiszik ?

2010. dec. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindenki azzal jön, mióta (újra több év után) fölszedtem húsz kilót, miért nem kövér nőt keresek magamnak? Pedig bottal sem, nyúlnék egy ez sem. Sorry! Már lefogytam tízet. Még egy pár hónap és nem hallgatóm többé hogy ezt a hülyeséget szajkózzák nekem.
2010. dec. 19. 06:45
 3/19 Kondor Judit ***** válasza:
95%
Hány éves is vagy?Ha netán lesz egy feleséged és ő vékony szül 1-2 gyerkőcöt és duci marad akkor dobod?Tudod a szépség múlandó,majd idővel rájössz,hogy igazam van.Nekem volt agy nagy Ő és anno kijelentette,hogy neki magas meg duci csaj nem kell.Mit ad isten elé állított engem.Azóta Ő is megnézi a duci csajokat.Mert nekünk is van ám kisugárzásunk,nekem biztos.
2010. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
30-as pasi vagyok. Ha meghízna a párom, nem feküdnék le vele az biztos. Azt nem tudom mi mást, tennék még. Egy testes nő tetszet életemben, de azzal sem feküdtem le, pedig szívesen összejött volna velem. A testes nők formájukat vesztik. Nem szebbek, mint egy kövér férfi ez van. És homár meg nem vagyok.
2010. dec. 19. 07:59
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Én sem értem. Hülyék ez van.


"Mert nekünk is van ám kisugárzásunk,nekem biztos." Igen Csernobilnak is van és az még kellemesebb is, és az nem is vetkőzik le a szarkofágot, mint egyes kövér nők a ruhájukat. A Liptait se nézné meg senki nem photoshop-olt képeken meztelenül.

2010. dec. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztereotípia... én is azt gondolom egy dundi párról, hogy mennyire passzolnak, biztos sokat zabálnak együtt. Ami nekik jó :D
2010. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy zabálnak, bár inkább csak ingyen cseléd az a nő. A faszi meg sokkal vékonyabb nőkre veri a brét.
2010. dec. 19. 09:14
 8/19 A kérdező kommentje:
Utálom, hogy tukmálják rám a kövér nőket. Olyan egy kövérnő, mint egy 150 centinél alacsonyabb férfi.
2010. dec. 19. 13:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát te sem vagy normális..Na nem azért, mert neked nem tetszenek a kövér nők. Ízlések és pofonok ez világos.

De, ha esetleg egy vékony nővel jössz össze, és házasság gyerekek stb. És a szülés után felszed "pár" kilót, és meghízik te ott hagyod. Neked sem a szerelem a fontos ezek szerint. Tudod mit , inkább ne is szaporodj. :) Minek gyerek, ha csak a szex a lényeg? - Ja tudom jönni fog, a sok komment, hogy dehát hogy mondhatok ilyet, honnan tudom h nekem mi a fontos stb. Már elárultad magad. Ugyanúgy szeretni kéne a párunkat miután szült.

2010. dec. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én szeretem a szeretteimet. Pár kiló nem a világ. Ha akar szülés után vissza tud fogyni. És csak azt mondtam kövér nővel, nem szeretkeznék. Ha nem tetszünk már egymásnak a szexben és ott a gyerek, keressük egy-egy szeretőt. És hagyom nyugodtan babázni.
2010. dec. 19. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!