Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés

Baratommal 1 es fel honapja vagyunk egyutt, az elejen minden tokeletes volt el sem hittem h talaltam egy ilyen rendes pasit, mint o..erre jonnek a gondok h nem er ra talalkozni velem mert h a sok edzes miatt faradt, de emelett szinte alig beszelunk vagyis keres meg ir nem arrol van szo, de mar nem ugy ahogy regen es rakerdeztem mar nala h haragszik vagy megunt engem stb.. erre azt mondta h nem csak legszivesebben egesz nap aludna es h talalkozni fogunk amint tudunk.

Mit tudnek tenni annak erdekeben h minden olyan legyen mint az elejen?

Vagy inkabb okosabb lenne elengednem, hisz mindenkinek arra van ideje amire szeretne?


2021. máj. 30. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Tinderről/Instagramról van?
2021. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A végén mondtad ki a kulcsszót. Mindenkinek arra van ideje amire szeretne.
2021. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
jezusom miért van ennyi kétségbeesett nő. igen nyilván jobb lesz attól ha zaklatod hogy miért haragszik meg megunt. nekem ilyen ír valaki azt instant szánalmasnak találom. igen, valószínűleg rájött hogy nem te vagy az akit keres. vaaagy szimplán tényleg fáradt. szóval chill és ne mássz rá mert annál rosszabb nincs
2021. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 1,5 hónap után ennyire nem érdekled, akkor mélyen te is tudod a választ.
2021. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Csak dugásra használ. Dugó pajtinak tart. Csak te gondolod hogy kapcsolatba vagytok. Ő nem.
2021. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem feludtunk le egymassal..ugy birom h mindenki egybol ezt feltetelezi, de nem pedig nekem nem lenne ellenemre:)
2021. máj. 30. 23:28
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Akkor meg is van a válasz.

Nem jutottatok előre, hát elengedett.

2021. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Le se szar, mindenhez fáradt és még lefeküdni se akar veled? Mi a kérdés?
2021. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

"Mit tudnek tenni annak erdekeben h minden olyan legyen mint az elejen?"

Figyelj rá, hogy ő hogy érzi magát, és ne csak magaddal törődj, és nyugodj le. Hihetetlen. Kb. csak magaddal törődsz és leszarod a másikat.

2021. máj. 31. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hónapról van szó.


Ha ennyi idő alatt kifújt egy kapcsolat, akkor tényleg jobb nem erőltetni.

A kérdezőnek igaza van, hogy többet szeretne, mert optimális esetben a kapcsolat kezdete az aranykor, amikor a pár mindkét tagja szárnyal, egymással akarnak lenni, stb. Ez később természetesen csillapodik, de másfél hónap után még bőven tartania kellene a mézes időszaknak.


A másik a szex téma: könyörgöm, másfél hónap. Szerintem azzal egyáltalán nem váratja meg a kérdező pasi, hogy másfél hónap alatt nem feküdt le vele, nem csak szexből áll egy kapcsolat.

2021. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!