Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkileg felemeszt a multam a...

Lelkileg felemeszt a multam a sok szar az evek ota tarto szenvedes egy depresszios szorongasos idegroncs vagyok nem birok igy letezni mindennap csak kinlodas mit tudnek csinalni? Ugy erzem megorulok

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A múltat elkell engedned, tudom nehéz, nekem is az. De a múlt az múlt. Azért van, hogy tanuljunk a hibáinkból és mégegyszer ne kövessük el azt! Szedsz gyógyszert?Szorongásgátlót minimum szedj ha annyira szorongsz nekem Neurol segített. Próbálj meg kimozdulni, sétálni, kösd le magad olyannal ami erdekel. Nagyon nehéz tudom, de így csak magadnak ártasz.
2021. ápr. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedj valeriana-t és melatonint elalvás előtt egy sörrel. Kevésbe káros, nekem bejön. Ha alszom akkor nem agyalok a múltamon én sem.
2021. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kitartást!


Hátha a nyár és a jó idő enyhít a kedveden. Próbálj valami kis örömöket rendszeresen adni magadnak. Természet talán. Hogy gyógyulj. Szép lassan.

2021. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Marcsak a halalt latom kiutnak annyira elbaszodott az eletem hogy mast nem latok ha vissza mehetnek egy ket evet akkor meg lett volna eselyem de mostmar nem latok semmit 25 evesen nem erre szamitottam valahol en basztam el de a betegsegekrol meg nem tehetek tehat fene tudja tudom szanalmas vagyok
2021. ápr. 24. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 azt mondják a depressziónak a lényege az, hogy egy beszűkült tudat. Valami teljesen kitölti a fókuszt. A dolog egy oldala. Innen kellene valahogy elmozdulni.


Nagyon fiatal vagy. Nagyon. Hét darab felnőtt éved ment el eddig. Ha élsz 60-ig, ami nem sok. Akkor van még hátra 35. Szóval 7 vs 35.


Próbáld meg valahogy kimozdítani a fókuszodat onnan ahol van. És tényszerűen látni a helyzetedet. Mérd fel ki vagy, hol vagy. Reálisan. És ne a múltra figyelve. Hanem csak a jelenre. Mintha innen indulna minden. Írd le mi van MOST. És utána lesz értme megnézni ezt a mostot, hogy lehet e itt tenni valamit. Mintha egy játék első jelenete lenne.

2021. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!