Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora problèma ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora problèma ha nem akarok menni a pàrom csalàdjàval nyaralni, ès helyette inkàbb pàrommal akarok kettesben lenni?

Figyelt kérdés
Màr tavaly eljàtszottuk ezt a gruppen nyaralàst 12 fővel, ès màr akkor sem tetszett a dolog,ès az apartmannal is voltak problèmàk. Jó ,kibírom az volt az első ilyen nyaralàs , mert abban az èvben ismerkedtünk meg a pàromamal. Nincs bajom a csalàdjàval,de így egyben sok nekem. Mondtam baràtomnak menjünk inkàbb kettesben wellnessre. Erre nekem àllt,hogy ő sose volt mèg wellnessen, biztos unalmas lehet, ès csak akkor megyünk, ha megyek a csalàdira. Meg hogy neki a csalàdi fontos, ès hogy önző dolog hogy nem hozok àldozatot èrte. Mondtam, hogy akkor menjen nèlkülem, ès nincs wellness ,de tuti hogy akkor meg a csalàdja súgna össze a hàtam mögött hogy vajon miért nem mentem. Most akkor menjek el egy olyan nyaralàsra amit nem is èlveznèk?
2021. máj. 30. 22:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Hát èn tök megèrtelek. Egyszer èn is voltam ilyen nyaraláson a fèrjemmel, volt már akkor egy gyerekünk is, de soha többet...

Aranyosak voltak meg minden, de nekem ez sok volt, ès nem volt pihenés az, hogy egy tucat rèszben vadidegen emberhez kell igazodjak, másoknak kell megfelelni.

Úgyhogy mikor következő èvben felvetődött a tèma, kerek perec kijelentettem, hogy èn nem megyek. Ha ő jól èrezte magát, akkor persze menjen nyugodtan, gyerekkel együtt is, de èn kihagyom. Ő megèrtette. Egyszer el is ment így, de aztán már ő sem akart. :) Gondolom így anyós (anyja) őt egrecíroztatta az elvárásaival meg a vèlemènyeivel, amik első alkalommal rajtam csattantak.


Na mindegy. Èn azt gondolom, hogy ilyesmit nem lehet ráerőltetni a másikra. A nyaralásnak a pihenèsről kell szólnia, hogy ott vagy, ès azt teszel amit szeretnèl, amitől jól èrzed magad.


Szerintem nincs abban semmi rossz, ha ő nèlküled megy a családjával, aztán majd menjetek ti is kettesben valahova.

2021. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te csak bele szeretnél nyaralni. Jobb ezt most tisztázni, mint tíz év után.
2021. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!