Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora problèma ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora problèma ha nem akarok menni a pàrom csalàdjàval nyaralni, ès helyette inkàbb pàrommal akarok kettesben lenni?

Figyelt kérdés
Màr tavaly eljàtszottuk ezt a gruppen nyaralàst 12 fővel, ès màr akkor sem tetszett a dolog,ès az apartmannal is voltak problèmàk. Jó ,kibírom az volt az első ilyen nyaralàs , mert abban az èvben ismerkedtünk meg a pàromamal. Nincs bajom a csalàdjàval,de így egyben sok nekem. Mondtam baràtomnak menjünk inkàbb kettesben wellnessre. Erre nekem àllt,hogy ő sose volt mèg wellnessen, biztos unalmas lehet, ès csak akkor megyünk, ha megyek a csalàdira. Meg hogy neki a csalàdi fontos, ès hogy önző dolog hogy nem hozok àldozatot èrte. Mondtam, hogy akkor menjen nèlkülem, ès nincs wellness ,de tuti hogy akkor meg a csalàdja súgna össze a hàtam mögött hogy vajon miért nem mentem. Most akkor menjek el egy olyan nyaralàsra amit nem is èlveznèk?
2021. máj. 30. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Igen, menjél el, elvégre ennek a családnak része akarsz lenni, vagy csak időtöltés neked ez a srác?

Mellette menjetek kettesben wellnessre is. Első után már nem lesz ilyen kifogása.

2021. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Menj egy másik csávóval wellnessre.
2021. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%
Ja, a welnesst ugye a fiu fizesse teljes egeszben?
2021. máj. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Ollókezű Edward ***** válasza:
65%
Engem már alapvetően az zavarna, hogy ennyien vagyunk. Nem értem, hogy mi a jó abban, hogy anyóspajtiékkal nyaraljatok állandóan. A családunkban még nászútra is úgy ment a pár, hogy az egyik fél a szüleit magával vitte, röhögtem is rajta, hogy biztos a nászéjszakán is díszsorfalt álltak nekik. Jó, mondjuk az oké, ha kettesben is mentek, de én tuti nem tennék olyat, amit nem akarok, csak azért, hogy a család ne pofázzon. Ő pedig egyébként miben hoz áldozatot érted? Ezt kérdezd meg tőle.
2021. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 harebell ***** válasza:
95%

A "menjünk inkább wellnessre" megfogalmazás csak azért lehetett problémás, mert ebben benne van, hogy ő is a családi nyaralás HELYETT menjen, amit nyilván nem akar kihagyni, fontos neki. Ha nagyon-nagyon nem akarsz menni, akkor menjen ő egyedül, de beszéljétek meg, hogy kettesben is menjetek valahova, ha megtehetitek.


Amúgy a családi nyaralásoktól függetlenül is úgyis kell kompromisszumokat kötnötök majd nyaralás ügyben: ő unalmasnak tartja alapból a wellnesst, neked meg az tetszik. Lehet, hogy ő úgy van vele, hogy ha elmegy a kedvedért egy olyan nyaralásra, amihez semmi kedve, te is megtehetnéd a kedvéért, hogy elmész a családira... valószínűleg mindkettőtöknek engedni kell egy kicsit, a kérdés már csak az, miben és mennyit.

2021. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Huh, hát téged nem nagyon kedvelhet a család.
2021. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne menj el, nem kötelező. Én tuti nem mennék velük, nekem ez nem lenne pihenés.
2021. máj. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ő még gyerek, azért nem bír leszakadni.

Én se mennénk, nem szeretem az ilyen nagy csoportosulást, csak kívülállónak érezném magam. Ettől még dolgozni menni is pihentetőbbnek hangzik.

Szerintem amúgy később is csak vitáitok lesznek ebből, nem fog megérteni téged.

2021. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Ha neki ilyen fontos, ám a wellnesst nem preferálja, miért nem egyeztek ki a családi és wellness kombóban? Az utóbbi meg csak neked lenne élmény, mégis belemenne érte. Amúgy is, lehet, hogy nem a családját választottad, de őt igen, aki a család RÉSZE, tehát elkerülhetetlen, hogy néha lásd őket, ha nem akarsz bunkó lenni.

Annyit azért megtehetsz, hogy megbeszélitek, hogy X napon mondjuk szeretnétek kettesben lenni, sétálni egyet, beülni valahová. Nem hinném, hogy ez ellen szót fognak emelni. :) Én is voltam így, igaz csak négy napot a hegyekben és mondtam, hogy szeretnék egy délutánt külön tölteni. Teljesen rendben volt, mindenki jó szórakozást kívánt!

Az életben és kapcsolatban is kell némi kompromisszum. Ha meg nem, akkor viseld a következményét, hogy a párod sem úgy fog hozzáállni a te igényeidhez, mert te sem foglalkozol az övével. Plusz, hogy a család onnantól fogva nem fog olyan szívesen látni.

A döntés persze 100%-ig a tied, de én megfontolnék egy köztes megoldást. Aztán a végén lehet jól fogtok szórakozni és még wellness is lesz. :D

2021. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét oldalt megértem.

Most vagy nyelsz a párod kedvéért és elmész, tényleg nem kibírhatatlan egy pár nap, vagy ahogy írtad, összesúg a család, kibeszél a barátod stb.

Viszont én évek óta járok a párom szüleivel nyaralni és baromi sok pénzbe benne van egy olyan nyaralás, amit nem élvezek.

Idén rávettem a párom, hogy menjünk csak kettesben, erre egy hete azzal fogad, hogy akkor hova megyünk az anyjáékkal..

Ha érdekel a véleményem, akkor nincs jó megoldás.

2021. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!