Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 7 éves kapcsolatom,4 éve házasok vagyunk.

A férjem gyereket szeretne,én annyira nem érzem hogy szeretnék.

Nekem van egy fiam egy előző kapcsolatomból és nyílván jó lenne egy közös.

Viszont valahogy nem érzem azt,hogy akarok neki szülni vagyis inkább úgy írom,hogy szeretnék és megértem őt,de hiába.

A legnagyobb problémám,hogy a szexuális kapcsolatunk,hát nem túl jó.. ő nagyon ritkán kezdeményez és sokszor húzza a száját,ha KELL szexelni. Ez kb egy éve van így,de már nagyon zavar..

És hiába mondom neki,hogy én többet szeretnék,vagy legalább kezdeményezzen többet..semmi nem változik.

A másik dolog,hogy vidéken dolgozik és csak hétvégén van itthon és egy gyerekkel is nehéz,nem hogy kettővel egyedül.. Magyarul kb magamnak lenne..

Megmondom őszintén én így nem kötném le magam még egy gyerekkel,mivel nem tudom mi az oka ennek. Beszélni nem lehet vele az felejtős.. nem könnyű eset..


Ez normális dolog,hogy a férfi nem kívánja a szexet,tényleg van ilyen,de gyereket meg szeretne??

35 évesek vagyunk.


Köszönöm a válaszokat!


2021. máj. 31. 04:54
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Gyereket mindig magának szül az nő, nem másnak.A pasik könnyen lelépnek, ha elegük lesz a családosdiból.

Létezik, hogy a férfi rendelkezik alacsonyabb libidóval.

Nem szülnék a helyedben még egyet. Ebbe a kapcsolatba nem érdemes. Teljesen egyedül lennél vele. És még a kommunikáció sem működik köztetek.

2021. máj. 31. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Gyereket csakis egy boldog párkapcsolatba/hazzaságba vállalj
2021. máj. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szülj neki gyereket.
2021. máj. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

"A pasik könnyen lelépnek, ha elegük lesz a családosdiból."

De a nők soha nem tennének ilyet. Ők a hűség és a kitartás mintaképei, kivétel nélkül földre szállt angyalok, akik sose hibáznak. Ja nem...

2021. máj. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,én is így gondolom. Egyszer már megjártam,mégegyszer nem szeretnék kitenni egy gyereket ilyennek..

4-es... sajnos átlagban a pasik hagyják ott a nőt a gyerekkel.. nem fordítva.. elnézést a kivételnek. De tényleg igaz,egy nő magának szül.. a férfi bármikor leléphet..és ez manapság egyre sűrűbb sajnos.. aztán még mindent meg is tesznek,hogy még a gyerekük után se kelljen fizetni..oldjon meg mindent a nő ahogy tudja.. :(

2021. máj. 31. 07:57
 6/7 anonim ***** válasza:

"De a nők soha nem tennének ilyet. Ők a hűség és a kitartás mintaképei, kivétel nélkül földre szállt angyalok, akik sose hibáznak. Ja nem..."

Ebben a kérdésben nem a nők a téma.Értelmezés.Az egy másik kérdés.

De bármennyire is sértőnek érzed, még mindig nagyobb számban lépnek le az apák a gyerekük mellől, mert jött egy újabb, érdekesebb pina.Vagy éppen rájön, hogy a gyereke mégsem érdekli.Teher, nyűg a számára.Lehet ezen szépíteni, lehet felháborodni, de a valóságban rengeteg ilyet láttam.És saját magam is megtapasztaltam.A nők között is vannak felelőtlen lények, de azért jóval kevesebben.A pasik csak megcsinálni élvezik a gyereket,de a felelősségvállalás, a vele való tényleges törődés, ami nem merül ki a dejóapavagyok c.szerepjátékban a facebookon, az már jóval kevésbé fekszik nekik.A gondos, törődő, nevelni tényleg akaró változatot lassan nagyítóval kell keresni, annyira kevés van belőlük.Fájhat a valóság, de ez nem annak a hibája, aki erre rávilágít.Ezt lehet köszönni az olyan példányoknak, akikről szó van.

2021. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, nemhogy gyereket, de közös jövőt sem terveznék ilyen férfivel. Ha ennyire nem megy, akkor minek erőltetni, téged mi tart benne a kapcsolatban (házasságban)? Másrészt, ha nem megy neki a szex, hogy akar gyereket?
2021. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!