Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységre ad alapot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységre ad alapot, vagy nem ad alapot ha egy volt szexpajtiját ajánlgatja nekem, mint sminkest?

Figyelt kérdés

Ahogy nekem előadja:

Védve eleve, hogy nem is szexkapcsi volt, mert pár honapos volt a dolog, igazi szerelem, meg kapcsolat, egyutt éltek stb.(magasztalja a szememben. Nem egy haverjának "zeng róla gyönyörű ódákat", hanem a saját párjának.)


Aztan mikor arrol ir, nincs koztuk semmi nem is lesz, azzal érvel, hogy MERT pasija van, meg fiatal "nagyon", szoval csak epp eselye sincs magyarán nála, csak ezert nincsenek egyutt. Es bizti sajnálja is, meg nekem "sír"

Ha erre rákerdezek letgadja, hogy sir utana.


De azert x eve(jó sok) követi, hogy mikor mi van vele.es folyamat képben van rola..


Plusz az exe után közvetlen volt vele. Azaz már az exe mellett szépen ismerkedett is vele..de nekem ugy adja elő az egészet hogy az exe csalta őt, ő meg persze maga a feddhetetlenség(ezt nem mondtam el neki)csak épp veletlen már masnap ott volt a "nagyon"fiatal.


Es szoval a kérdések kérdése:

Elmennél a sminkeshez?



2021. máj. 31. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hogy elmennek-e sminkeltetni a pasim regi kuropartnerehez, akiert meg mindig odavan mellesleg?

NEM.

2021. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valami vicc? Nemhogy a sminkelni nem mennék, de a lasimat az első ilyen litánia után kivágtam volna. Te csak egy pótlék vagy és ezt be is vallja.
2021. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbecsülésed? Miért vagy még együtt ezzel a sráccal?
2021. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy nagyon cicás szakítós sminket kérnék a hölgytől és teljes harci díszben a pasim elé állnék, és elmondanám, hogy a fantáziáneve. "Drámai szakítás".
2021. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt honnan lehet e tudni hogy esetleg csak szandekosan provokál, vagy eszköznek használna arra hogy legyen vmi apropója a csajjal felvenni a kapcsolatot?
2021. máj. 31. 20:11
 6/15 A kérdező kommentje:
*honnan lehetne tudni
2021. máj. 31. 20:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni sehogy, de számít egyáltalán? Szerintem ne gondolkodj ilyeneken, hagyítsd ki. Nagyon sokkoló, hogy milyenek egyes nők, te magad semennyire nem becsülöd, kitartasz egy ilyen patkány mellett. Nem találnál más férfit?
2021. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem biztos egyáltalán az hogy én kitartok.


Azért számit, mert nem mindegy, hogy miattam teszi, azaz csak provokál direkt heccel tesztel határokat próbálgat, vagy épp más nőkhöz használna eszközként.


Nem mintha mentség lenne az első verzio de akkor csak simán betudhato annak, hogy primitiv jatszmázós bunko, (mert nem tudja hogy egy nőt marhára nem igy kéne megfogni/megtartani), de a 2.verzio már kőkemenyen kapcsolati alapokat "renget" meg.

2021. máj. 31. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam mindkettő kapcsolati alapokat rengetne meg.:D Persze a második variáció tényleg talán picit neccesebb. De szerintem az eddig hallottak alapján is kijelenthető, hogy hülye aki nem szakít ezzel a bunkóval.
2021. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő kapcsolati alapokat renget meg...
2021. máj. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!