Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hármas szexbe,a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexbe,a barátnő bevonásával belemennétek?

Figyelt kérdés

A barátom felvetette,hogy beszéljem meg a barátnőmmel,hogy legyünk együtt hármasban.

Nemtudom,mennyire zilálná szét a kapcsolatunkat,mert szerintem féltékeny lennék,ha esetleg vele többet foglalkozna,mint velem.Márpedig a férfiak ugye az újdonságot szeretik.Van itt olyan,akinek a hármas nem okozott problémát a párkapcsolatában?Szerinte minden férfi felveti ezt a barátnőjének,vagy legalábbis gondol rá.



2021. máj. 28. 10:38
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
94%
Ha már ő mondta, hogy a barátnőddel akarja csinálni, akkor szerinted mi a cél? Előre lebeszélt megcsalás. Én ebbe soha a büdös életben bele nem mennék. Ha meg te is akarod, akkor inkább egy teljesen idegennel.
2021. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
98%
Ennek úgy kellene működnie, hogy előtte megbeszélitek a szabályokat, hogy kivel mit szabad és mit nem.
2021. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem vetette fel. És nem is mentem volna bele. Lehet, hogy maradi vagyok, lexarom. De egy párkapcsolatban a szex 2 emberről szól. Rólam és a páromról. Kapcsolaton kívül nyugodtan ki lehet élni az ilyen szexuális vágyakat, vagy olyan partnerrel, akinek ez belefér. Nekem nem fér bele.
2021. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván nem, nálam a felvetés is egyenes út lenne a szakításhoz... :DD
2021. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Na igen,de gondolom,mindent is akarna vele csinálni.Már a kapcsolatunk elején is volt szó róla,akkor belementem volna,mert érzelmileg nem zavart volna annyira,de most nemtudom,hogy reagálnék.
2021. máj. 28. 10:43
 6/56 A kérdező kommentje:
Igen,ezt is mondta,hogy velem ilyen dolgokat nem lehet csinálni,feldobni a szexuális együttlétünket.
2021. máj. 28. 10:45
 7/56 anonim ***** válasza:
94%
az ilyet úgy szokták csinálni, hogy a neten keresnek nőt harmadiknak egy ismeretlent. Nem tartom jó ötletnek. nekem már az ötlet is azt sugallná, hogy nem szerelmes belém és nem is vagyok neki elég jó. persze a gátlástalanabbja ki tudja magyarázni magát és meggyőzik szerencsétlen lányokat, hogy ez igazából nem rombolja, sőt még építi is a kapcsolatot.
2021. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
PÁRkapcsolat, két emberről szól. Persze egy idő után vannak, akik kísérleteznek, de azt is máshogy. A ti szitutok annyi, hogy bejön neki a barátnőd és megdugná. Ha ebbe te belemész és összejön neki a hármas két csajjal, az maga a mennyország. Márhogy neki, nem neked. Jó eséllyel a barátságod és a párkapcsolatod is tönkremegy, ha ezt összehozod. Mellesleg a barátnőd egyáltalán el tudná ezt képzelni?
2021. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
83%
És mégis minek vagy vele? Minek jöttél össze vele? Még a kapcsolat elején elárulta, hogy milyen vágyai vannak, neked nem fér bele, de azért beleszerelmesedsz. Gratulálok. Mit gondoltál, majd miattad megváltozik? Lefogadom, ha szakítotok, már a barátnőddel lesz másnap. Ne legyen igazam.
2021. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként vágyok egy (vagy több :D ) hármasra a párommal, de biztos hogy nem közeli ismerőst vonnánk be, főleg nem barátnőt.
2021. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!