Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utál a párom volt felesége....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál a párom volt felesége. Gyerekük van, úgyhogy jó lenne jól kijönni de annak ellenére gyűlöl, hogy soha nem beszéltünk 3 percnél többet. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párom 4,5 éve vált el a feleségétől. Megcsalta, bevallotta, a feleség akart válni. Mi lassan 2 éve vagyunk együtt, de már többektől a fülembe jutott - a páromtól is - hogy a volt felesége válogatott trágárságokat mond rólam. Dolgozom, tanulok, de ha ezeket nem is tenném, akkor sem tudhatna rólam semmit, mert soha nem beszélgettünk hosszabban, nem voltak közös programok, hiába nyitottunk felé. Iszonyú agresszió árad belőle. A házasságuk nem miattam ment tönkre, nem is ismertük egymást akkor a párommal. Jól megvagyunk, a gyerekük is kedvel szerintem, vele jól kijövök, már nyaraltunk, kirándultunk együtt. Az egyik visszahallott "kritika" velem szemben az, hogy fiatalabb vagyok, legalább is erre utaló dolgokat mondott. 35 éves vagyok, szóval nem kamasz, a párom és a volt felesége is 46 éves. Szerintem ez a gyűlölködés nem egészséges, voltak már kellemetlen pillanatok, mert a gyerek előtt is beszólogatott. Ilyenkor próbáljuk valami viccel elütni vagy gyorsan elköszönni, mert érezzük, hogy a gyereknek ez sokkal kínosabb, mint nekünk. Ő 14 éves. Mit tennétek a helyemben? Egyáltalán kell tenni bármit? Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 2. 17:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
Na ezért nem kell használt pasival kezdeni.
2021. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a harag nem ellened szól, hanem a volt férje ellen, akivel szemben viszont tehetetlen.

Én is jártam hasonló, bár más szituációban, onnan sejtem.


A barátom legjobb barátnője nagyon szét akart minket választani, konkrétan se**fej volt velem, amikor a párom nem hallotta, és amikor elmondtam, nem hitt nekem. Nem tudtam vele beszélni erről, elhessegette. Elfajult. Végül a csaj ki lett penderítve, de majdnem fél év kellett, hogy helyre rázódjunk. A csajra nagyon haragszom, de idő kellett hogy rájöjjek, a páromra haragudtam a legjobban, mert hagyta hogy idáig fajuljon.

2021. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én a páromra nem tudok haragudni, mert kiáll mellettem, ő is próbálja csitítani meg leszerelni, de a kimondott szavakkal nem tud mit kezdeni. A volt férjével olyan semmilyennek mondanám a kapcsolatát, nem ellenséges, nem kedved, néha kicsit hűvös. Ha a volt felesége személyiségéről kérdezem, a párom már csak annyit mond, hogy mindig ilyen érzelmileg labilis és irigy volt. (Hozzáteszem, nem lehetett egyszerű a megcsalás-válás kombináció és az sem lehet túl jó, hogy míg ő egyedül van, az exe nem.)
2021. jún. 2. 17:24
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudsz mit csinálni, tegyél rá magasról és folyékonyan, felesleges vitákba bonyolódni. Az teljesen jó, ha a gyerekkel jó a kapcsolatod, 14 éves okos, és lát mindent. Az, hogy így viselkedik az az ő szegénységi bizonyítványa, gondolom nincs új kapcsolata, és ráér erre. Engedd el!
2021. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
27%

Sosem értettem, hogy mit akarnak a mostani párok az elődjeiktől?


SEMMI közöd az exhez.

2021. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Én is ebben a helyzetben vagyok, nemtudok mást tanácsolni azon kívül amit én is teszek, ignorálom.

Eleinte próbáltam nyitni felé, nah nem barátnőnek akartam hanem csak beszélgetni kicsit ( a gyerek miatt is meg egyébént is ) de teljesen elutasító volt, azóta én is.

Jobb ez így. Az meg, hogy a hátad mögött miket mond sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni.

2021. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
5 Ha közös gyerek van akkor az ex mindenképp az élet része marad a gyerek kapcsán... valamennyire
2021. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Pl. soha ne találkozz a volt feleséggel. Nem is értem, minek találkoztok. A férjednek se nagyon kéne, mivel a 14 éves már maga el tud menni egyiküktől másikukhoz.

Elég lesz a volt feleséggel 4 év múlva a gyerek ballagásán találkoznod. Meg újabb 5 év múlva a diplomaosztóján. Utána meg majd az esküvőjén. Ennyit meg kibírtok, 10-20 év alatt 3 találkozás.

2021. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Utolsóval értek egyet, minek ezt erőltetni. 14 éves gyerek önjáró, nem kell.hogy anyuci kísérgesse. Konkrétan semmi közötök egymashoz, nem értem, minek kéne barátkozni.
2021. jún. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyszer bemutatott neki, másodszor azt kérdeztük meg, hogy eljöhet-e velünk nyaralni a gyerek Krétára. Úgy éreztem úgy egyenes, hogy én is ott vagyok, amikor elhangzik a kérdés. A gyerek maga kérte, hogy beszéljünk (többesszámban) az anyjával a nyaralásról. Volt, hogy jött a gyerekért kocsival, én a kertben voltam, néhány méterre tőle, vissza sem köszönt. Nem akarok a barátnője lenni, de én tényleg semmit sem csináltam, a válásuk óta meg lassacskán eltelt egy fél évtized.
2021. jún. 2. 18:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!