Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utál a párom volt felesége....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utál a párom volt felesége. Gyerekük van, úgyhogy jó lenne jól kijönni de annak ellenére gyűlöl, hogy soha nem beszéltünk 3 percnél többet. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A párom 4,5 éve vált el a feleségétől. Megcsalta, bevallotta, a feleség akart válni. Mi lassan 2 éve vagyunk együtt, de már többektől a fülembe jutott - a páromtól is - hogy a volt felesége válogatott trágárságokat mond rólam. Dolgozom, tanulok, de ha ezeket nem is tenném, akkor sem tudhatna rólam semmit, mert soha nem beszélgettünk hosszabban, nem voltak közös programok, hiába nyitottunk felé. Iszonyú agresszió árad belőle. A házasságuk nem miattam ment tönkre, nem is ismertük egymást akkor a párommal. Jól megvagyunk, a gyerekük is kedvel szerintem, vele jól kijövök, már nyaraltunk, kirándultunk együtt. Az egyik visszahallott "kritika" velem szemben az, hogy fiatalabb vagyok, legalább is erre utaló dolgokat mondott. 35 éves vagyok, szóval nem kamasz, a párom és a volt felesége is 46 éves. Szerintem ez a gyűlölködés nem egészséges, voltak már kellemetlen pillanatok, mert a gyerek előtt is beszólogatott. Ilyenkor próbáljuk valami viccel elütni vagy gyorsan elköszönni, mert érezzük, hogy a gyereknek ez sokkal kínosabb, mint nekünk. Ő 14 éves. Mit tennétek a helyemben? Egyáltalán kell tenni bármit? Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 2. 17:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol, hogy a barátja szeretnék lenni. Vagy igen?
2021. jún. 2. 18:54
 12/24 anonim ***** válasza:
27%
Te írod a kérdésben hogy az a vágyad hogy jól kijöjjetek.
2021. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de ha ő ignorál téged, akkor te miért nem teszed ezt? ha az embernek van egy utálatos szomszédja, vagy családtagja, akit minden nap látnia kell, akkor megértem. De neked nem kell találkoznod vele, sem beszélned, sem meghallgatnod.
2021. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

A normális kapcsolat - értsd NEM gyűlölködés - és a barátság nem ugyanaz, nagyon nem. A szomszédom sem a barátom, de nem is kiabálunk egymásra kígyót-békát.


13, Nincs szükség ignorálásra, mert nem találkozunk. Mit ignoráljam ennél jobban? Évek alatt 3x találkoztunk úgy face to face, néhányszor meg bámult ki a kocsiból és nem fogadta a köszönésemet. Pl. az említett kertes esetben. De hiába "ignorálom", ez nem zavarja abban, hogy gyűlölködjön. Ennél kevesebb infót nem tudok adni magamról, mert most sem adok semennyit sem.

2021. jún. 2. 20:19
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudom tanácsolni, hogy légy türelmes. Természetesen húzd meg a határaidat, de légy türelmes, és ne akarj hajba kapni vele! Az értelmetlen lenne.


Nem ellened szól a haragja, inkább az exe és a helyzet ellen, de sajnos rád vetíti ki. Hasonló helyzetben viszont valószínűleg te is ezt tennéd.

2021. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért neked is van egy bicskanyitogató stílusod, kérdező. Lehet nem véletlenül vannak a problémák, nem gondolod?
2021. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%

"voltak már kellemetlen pillanatok, mert a gyerek előtt is beszólogatott. Ilyenkor próbáljuk valami viccel elütni vagy gyorsan elköszönni, mert érezzük, hogy a gyereknek ez sokkal kínosabb, mint nekünk."


"Évek alatt 3x találkoztunk úgy face to face"


Tehát 2 év alatt 3-szor előfordult, és te ezen kattogsz. Azért neked is vannak önértékelési gondjaid.

2021. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
Párodra haragszik, mert megcsalta és még kapcsolara is van, amiben boldog. Míg neki nincs. Nem tudta letenni a múltat, nem ellened szól igazából
2021. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell vele foglalkoznod. "A mi exünk" is ilyen, mindenhol szid engem és a volt férjét. Soha két mondatot nem beszéltünk, ha meglát, lehajtja a fejét. És mégis.

Azzal kezdte, hogy elkezdett nekem messengeren írogatni, hogy na majd megtudod tőlem, milyen is a te párocskád és a viber chatjeik képernyőmentéseit küldte át nekem. Letiltottam.

Nem kell megkérdezni, elmehet-e veletek a gyerek Krétára. Apjának gondolom jár a láthatás nyáron, ahhoz meg nem kell anyukának hozzájárulnia, hogy veled együtt nyaraljon.

2021. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

15. Igaz nem voltunk házasok, de együtt dolgozom az exem jelenlegi nőjével, tökre bírom. Nem miatta mentünk szét, miért kellene utálnom? Ők jobban összeillenek, mint mi, ennyi.


18, tudom és logikus, de attól ez még nagyon gyerekes viselkedés. Ha ezt az energiát az ismerkedésbe tenné, talán nem lenne egyedül.


19. Kitartást neked is! Ahhoz kellett a hozzájárulása, hogy külföldre vigyük. Én ezt nem is elleneztem, az anyjának joga van tudni, ha a gyerek külföldre megy.

2021. jún. 3. 11:31
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!