Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit adjak ajándékb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit adjak ajándékba az 1 éves évfordulónkra barátnőmnek? 18/f, a lány 16

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve együtt vagyunk.Mindent megkapott tőlem, amit csak emberileg lehetséges, néha még olyankor is, mikor semmi fontosabb alkalom nem adódott.Kicsit el lehet kényeztetve, de nagyom imádom a leányzót, és úgy érzem megérdemli.De igazából semmi értelmes dolog nem jut eszembe ,amit adhatnék neki.Egy sétára gondoltam, ugyanazokkal a körülményekkel, mint 1 éve, mikor megismerkedtünk.(Értelmes válaszokat várok, szexuális indíttatású válaszoktól kíméljetek legyetek szívesek, mert ez nekem nagyon fontos lenne)
2010. aug. 24. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "ugyanazokkal a körülményekkel" dolog jó ötletnek tűnik.
2010. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó az amit leírtál
2010. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Vidd el vitorlázni, az nagyon romantikus szerintem. :)

18/L

2010. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszik az amit leírtál, csak próbáld meg, hogy amennyirre lehetséges, pontosan ugyanolyan legyen, és ugyanazt csináljátok!
2010. aug. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm a dm-ben szoktak jók lenni leárazva+szív alakú bonbon :)
2010. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért milliomos nem vagyok...Sőőőt..Vitorlázásra nem igen tellene...nem sok pénzem van, de ha kell akkor rászánom mindenem,hogy lássak egy pici mosolyt:) Nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet-e, de köszönöm a bátorítást:)
2010. aug. 24. 23:11
 7/13 anonim válasza:
100%
En ugy szoktam ezeket, hogyha nem jut eszembe eppen olyan, amit mondd mar egy ideje, hogy húú az jó lenne.. akkor valami szivecskes cucc.. :P Annak minden lany orul :P
2010. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jó a séta ha sikerül úgy összehozni ahogy volt akkor is, én örülnék neki. Esetleg ha megálltok valahol olvashatsz fel neki egy verset, vagy ha megy, írd le pár sorban hogy miért szereted, és olvasd fel neki azt,ingyen van, és szép gesztus, nem tudom mennyire illene ez hozzátok...

L21

2010. aug. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy gondolom, - bár nem vagyok lány- hogy a csajok nem azt nézik,hogy mennyire költötted bele a pénztárcádat(ha így lenne, már baj van), hanem inkább azt,hogy mennyire figyelsz oda és mennyit törődsz a hasonló alkalmakkal :)

Szerintem a séta jó ötlet, de dobd fel valamivel..:) A konkrét dolgot a fantáziádra bízom. Sok sikert. :-)

2010. aug. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
egy fasztortát
2010. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!