Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem egy éve együtt vagyunk, amíg udvarolt, sokat vitt sétáltatni az autóján, meg kávézni stb

Vegul elvesztette a munkajat es akkor nálam ehetett. Végül elromlott egy autóalkatresze, amit nem volt miböl kifizessen, ezért en adtam neki penzt, de nem mondtam, hogy kölcsön van, mert akkor nem nézett ki úgy hogy reménye lehet egyhamar hogy lesz miböl visszafizesse.

De rá nem sokára nagyobb pénzösszeg ütötte a markát, es akkor azt mondtam neki, hogy az autóalkatreszre adott pénzt vissza szeretném kapni, ha lehet akar reszletre is

Kezdett himi humizni , hogy már el is költötte ami volt, egyböl megint szegeny lett, addig dicsekedett, hogy mennyi a pénze, aztán kerek perec bejelentette, hogy költött eleget rám és nem fogja visszaadni....

200 eurót adtam neki.

Mondjuk ö nem vett nekem ajándekokat, hanem a város szélére vitt kirandulni, a benzinjet fizette, meg rágcsát, kávét.

Az utakat nem én tapostam ki belöle hanem ö vitt, akarta, inszisztalt

Most meg azt mondja, hogy költött eleget rám . Tehat akkor ez neki befektetés, vagy kölcsön volt

Vélemények?



2021. jún. 3. 18:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan emberrel milyen jövőt tervezel, aki a kávé árát elszámoltatja veled, de neked 200 eurót nem ad meg, amikor több pénzhez jut. Tudod mit mondtam volna arra a kifogásra, hogy már elköltötte mind? Azt, hogy köszi, de nekünk nincs jövőnk, mert ennyire másképp állunk a pénzhez. Semmi tartalék, aztán majd fizess megint te, ha elromlik az ő kocsija. Tartalék nélkül nem szabad létezni. Neki soha egy centje sem lesz az életben, ezt jól jegyezd meg! Ez a pénzügyi kultúra teljes hiánya.
2021. jún. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat !

10 es , nincs hogy visszakérjem a pénzem, mert megmondta, nem adja vissza.

Inkább szakítottam. Ígyis megéri

2021. jún. 4. 05:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! A 200 eur meg tanulópénz volt sajnos.
2021. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Máskor jobban válogasd meg,kivel ismerkedsz..Ez egy igazi gyökér volt,aki csak kihasznált téged..Már ott bukna a történet nálam, hogy egy férfi munka és pénz nélkül marad...Minden csak akarat kérdése,de könnyebb munkanélkülinek lenni ugye.
2021. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Szupcsi... egymásra találtatok. Zsák a foltját...
2021. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!