Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A barátommal majdnem egy éve együtt vagyunk, amíg udvarolt, sokat vitt sétáltatni az autóján, meg kávézni stb

Vegul elvesztette a munkajat es akkor nálam ehetett. Végül elromlott egy autóalkatresze, amit nem volt miböl kifizessen, ezért en adtam neki penzt, de nem mondtam, hogy kölcsön van, mert akkor nem nézett ki úgy hogy reménye lehet egyhamar hogy lesz miböl visszafizesse.

De rá nem sokára nagyobb pénzösszeg ütötte a markát, es akkor azt mondtam neki, hogy az autóalkatreszre adott pénzt vissza szeretném kapni, ha lehet akar reszletre is

Kezdett himi humizni , hogy már el is költötte ami volt, egyböl megint szegeny lett, addig dicsekedett, hogy mennyi a pénze, aztán kerek perec bejelentette, hogy költött eleget rám és nem fogja visszaadni....

200 eurót adtam neki.

Mondjuk ö nem vett nekem ajándekokat, hanem a város szélére vitt kirandulni, a benzinjet fizette, meg rágcsát, kávét.

Az utakat nem én tapostam ki belöle hanem ö vitt, akarta, inszisztalt

Most meg azt mondja, hogy költött eleget rám . Tehat akkor ez neki befektetés, vagy kölcsön volt

Vélemények?



2021. jún. 3. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ideális, megbízható társ már most, és kiváló apuka lesz belőle: csupa jó dologra tanítja majd a gyerekeit! Maga a becsületeség és jószívűség.


Ugye?

2021. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van! És most mi lesz?

Semmi.

Pénzeled tovább éveken keresztül, mert az első hetekben fizetett pár kávét.

2021. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Soha vissza nem fizetendő kölcsön volt. Úgy gondolta, hogy a farka miatt ez jár neki. Vond le a tanulságot.
2021. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De amikor adtam, nem mondtam, hogy kölcsön mert nem tudtam mikor fogja tudni megadni. De utana lett lehetösege, vártam, hogy magától ajánlja
2021. jún. 3. 18:25
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
"De amikor adtam, nem mondtam, hogy kölcsön mert nem tudtam mikor fogja tudni megadni. De utana lett lehetösege, vártam, hogy magától ajánlja" ez azt jelenti magyarul (lefordítom neked), hogy minden, köztetek felmerülő helyzetet a saját javára fog értelmezni.
2021. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy önző férfival vagy, kell ez neked? Ez inkább a kérdés, nem az, hogy kinek van igaza.
2021. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát igaz, amit írtok.

A szépséghiba csak annyi, hogy ha azt kérdem, hogy te segítenéd a ” páárod” aki munkanelkuli lett , mondjuk egy ket szamla kifizetesevel, akkor mindneki azt mondja, persze, hát a párom, emberek vagyunk. Ha meg így kérdem, akkor meg lenyúl.

Szóval nehéz akkor eldönteni hogy is van ez

2021. jún. 3. 18:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Segíteni akkor kell, ha a másik értékeli és nem kihasználja. A pasid egy önző, smucig alak.
2021. jún. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7, nem tudom, mit nehéz ezen eldönteni?

Milyen duma, hogy költött rád eleget?

Ha sajnálja, akkor tulajdonképpen egy alulteljesítő prostinak tart.

És 200 euró?

Nagyon piti a csávó!

2021. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen külön lapra tartozik hogy mit költött rád.

Hacsak nem beszélitek meg egyenesen, hogy banális pl, elmentek wellnessezni, és megkérdezi, hogy jó e ha cserébe most ő fizeti a te részedet, ez megfelel e?


De így..

Állj a sarkadra, és mondd meg, a pénzt pénzben kéred vissza, mert nem mentél bele abba hogy a chips árát is beleszámolja a visszafizetett összegbe.

Legyél nyugodtan határozott.

Ez nem cseszegetés, hanem egy teljesen ternészetes dolog, hiába jön azzal h ne cseszegesd pl.

2021. jún. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!