Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megcsalt a hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megcsalt a hétvégén többször is! Nagyon kivagyok bukva, mint ha már élni sem akarnék! És mikor felvoltam háborodva, jól elküldött, hogy mit képzelek magamról, hogy felemelem a hangom! Lécci segíccsetek kitalálni vmit?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a csajt. Vagy ő már úgyis otthagyott... Kicsit szomorkodj, érezd szarul magad amiért így átvertek, aztán kapd össze magad és állj neki újra élni:-)

Fel a fejjel. Tudom, ilyenkor még nehéz, de minden nappal egyre könnyebb lesz. Menj el sportolni is, az jó hatással van :-)

2008. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval! Felejtsd el a lányt, nem Neked való. Szedd össze magad, egy lány sem ér ennyit ; )

Menj haverokkal hétvégén bulizni, hétköznap délután, ha éppen nem tanulsz, ne ülj otthon, foglald el magad, esetleg ha mégis otthon maradsz, filmezz stb...

+ Nekem használ, ha bebeszélem magamnak, hogy " szemét, nem nekem való, Én ettől többet érdemlek, stb... ". És igaz is ; )

2008. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ennyinél többe érsz mint hogy szomorkodj hetekig.
2008. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki megcsal, az nem érdemli meg, hogy szeresd, hagy ott, ahogy az előttem szólók mondták. Foglald el magad, sporttal vagy valami művészkedéssel, amihez fűllik a fogad, ismerkedj új emberekkel, mert azok tudnak hozni olyan izgalmat az életedbe, hogy könnyebben feleded, milyen csúnyán átvertek...

Ne ess bele olyan mókuskerékbe, mint a barátnőm, hogy többszöri megcsalás után kis párhetes/hónapos duzzogások után többször is visszament ugyanahhoz az emberhez (megcsalatni magát)...

2008. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó berúgás a barátokkal, aztán elfelejteni a leányt minél gyorsabban.
2008. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2008. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta jött,hogy mennyire szeret és,hogy nem is csalt meg,de ma délután,megint azt mondta,hogy megcsalt!:'(:'(:(:(
2008. dec. 8. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor hagyd a francba... tényleg, mert szórakozik veled :( menj el ismerkedj, haverokkal szervezzetek programokat, biztos szívesen segítenek :)
2008. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!