Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nagyon sokat hazudik! Fél éve vagyunk együtt és nagyon szeretem, ezért nem bírom elhagyni, de ő mindig hazudik! Mit tegyek? Kérlek segíccsetek!

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked hazudik,vagy úgy általában hazudozik?

Rajtkaptad már,vagy csak sejted?

És persze az sem mindegy mit hazudozik.

Ez nagyon gáz szerintem,mert így nem lehet benne megbízni.

Bizalom nélkül pedig nem működhet egy kapcsolat sem hosszútávon.Fő az őszinteség,főleg egy párkapcsolatban.

2008. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Az ég kék...A fű zöld...A nők hazudnak..
2008. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

én vagyok a másik oldal. Én lány vagyok, és a párom hazudik állandóan, és SOHA nem hazudtam neki kedves előző válaszoló, nekem mégis állandóan megteszi.


Az én párom néha dacból teszi, hogy legalább akkor legyen igaza, amikor füllent. Néha azért, hogy a csajozós stiklijeit eltitkolja, néha meg tök mindegy ki van előtte, csak hazudik.

Én 4 éve vagyok vele, szeretem, nem tudom elhagyni.

Neked mégis ezt tanácsolom, fél évet könnyebb kiheverni, mint 4-et, ha arról ábrándozol, hogy ha elmondod neki, hogy ez mennyire fáj, és erre abbahagyja, ki kell ábrándítsalak. SOHA nem fogja abbahagyni.

Vesd össze, érdemes-e egy egész életen át szenvedni miatta, vagy esetleg találsz nála 1000x jobbat. Én egy olimpikon udvarlását utasítottam vissza EZÉRT, máig bánom.

2008. nov. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaj, és tudom, hogy nagyon nehéz, de ha egyszer kimondod, ne vond vissza, mert tényleg életed végéig képtelen leszel rá. Akármennyire is könyörög. Nyugtasson a tudat, hogy ha másért nem, hát azért megérte, hogy tanuljon belőle, és más életét ne tegye tönkre. Ha nem változik, akkor meg kár volt ennyi energiát pazarolni érte...
2008. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Én vagyok a másik oldal:)Ez aranyos:D Állj át te is a sötét oldalra Luke!Hrrrhh...Hrrrhh


Viccet félretéve:Az a mondás,amit leírtam az férfiak agyának a szüleménye.Kicsit mélyebb értelem is van mögötte,mint amit az a néhány szó jelent,de ezt nem lehet elmondani,ezt érezni kell:)Ezt csak egy férfi érezheti át.


Másik:tényleg vannak megrögzött hazudozók,de nem biztos,hogy ez a bizonyos leányka is az.Ne törj rögtön pálcát felette.Nem szabad ilyen hamar és könnyen ítélkezni.Hazugság és hazugság között is van különbség.Nem tudunk eleget.Jelen esetben a srácnak magának kell átéreznie a helyzetet,neki kell eldöntenie,hogy mi a helyes.Most nem csak halat nem adhatunk neki,de még hálót sem.

2008. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kis párom is füllent elég sokszor. Kiszínezi a dolgokat, apró kis botlások, ami eleinte nagyon idegesített,mivel én mindig igazat mondok,de 21 év távlatából már csak jót derülök rajta,és azt mondom nem is ő lenne ,ha nem ilyen lenne.A furi az egészben az, hogy erre semmi szüksége nincs,mert mindenféle tekintetben jó fickó.Hiába, mindenkinek van hibája, aztán vagy elfogadjuk, vagy továbbállunk.
2008. nov. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Srapnel ***** válasza:
84%
Feltételezhető, hogy a "nagyon sokat hazudik" nem a "néha füllent egy kicsit" szinonímája. Szembesítsd a hazugságaival, aztán ha folytatja, akkor döntsd el, hogy számodra elfogadható-e az, hogy állandóan hazugságokat hallgass. Ha nem, akkor hagyd ott.
2008. nov. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!