Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már irigy a párodra? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már irigy a párodra? A párod volt már irigy rád?

Figyelt kérdés

Szerethet-e egyáltalán az az ember igazán, aki annak ellenére irigy ránk, hogy a párunk?


Nem féltékenységről beszélek, hanem irigységről. Pl. Fizetemelést kaptál, ő pedig irigykedett, ahelyett, hogy veled örült volna.



2021. jún. 7. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Irigység helyett miért nem produkál többet h ő is kapjon?
2021. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő volt rám irigy, amiért felvettek az egyetemre. Meggyűlölt ezért és nagykepűsködni kezdett, hogy de neki anelkül is több pénze lesz, úgyhogy ne legyen akkora arcom. Soha nem provokáltam amiatt, hogy ő nem ment egyetemre. Azt hittem, ez nem alhat egy kapcsolat útjába, de tévedtem. A továbbiakban az egyetem nálam alapkövetelmény társkeresésnél. Én sem nézek le senkit az iskolázottsága miatt, mástól sem tűröm el, hogy velem csinálja.
2021. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lucaszek96 ***** válasza:
71%
2: mondjuk attól függetlenül hogy az exed egy kisebbségi komplexusos pancser még nem mindenki az diploma nélkül ;)
2021. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal koromban bevallom igen, volt. Szerettem a parom, most is egyutt vagyunk. De volt egy idoszak ami nagyon nehez volt az eletemben, csaladi anyagi szempontbol is. Ekkor még egyetemistak voltunk mindketten, neki volt egy tantargya kb 1 napot tanult ra es bemakolta, ki lehetett puskazni a tetelt mindenkinek. nekem is volt masnap egy vizsgam 2 tetelt kellett huzni, sokat keszultem de 2 re nem maradt idom. Az egyiket kihuztam termeszetesen 😆 es buktam ugye..

Tudom gáz de ott nagyon kiakasztott.

Elkeseeített az egesz. Most is sajnalom ha ra gondolok,mert nem akartam gonosz lenni. Hozzatennem nem ez a jellemzo egyikunkre sem. Egyutt orulunk, tenyleg. De aznap ott elszakadt a cerna nalam..

2021. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#1. Ezt tőle kell megkérdezni. Már ex, nem csak emiatt, de ez az irigység-dolog még mindig eszembe jut, és bánt. Ezért kérdeztem rá, mennyire tekinthető normálisnak.

2021. jún. 7. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Mi vaaaan??
2021. jún. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nem érted a kérdést, akkor olvasd el még egyszer, kérlek. Nem bonyolult!
2021. jún. 8. 08:20
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Értem én,csak mindig meglepődök néhány kérdésen.Ezért is szeretek ide járni!

Igen.Valószínű,hogy a parkapcsolatom egy versengesből áll.Azért vagyunk együtt,hogy lenyomjuk a másikat mindenben.


Elkepesztő!

Viszont nem lehetetlen!Már ami az egyre növekvő elmeroggyantak szamát illeti!

2021. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, végre egy jó kérdés.

Nos, az irigység egyidős az emberiséggel, akárcsak a szemetelés.


Az irigy ember igazából egy nagyszerű szórakoztatást nyújt, mert olyankor az érzelmei kiülnek az arcára, és ha mellé kellően buta és makacs, akkor már csak azért is nagyképű lesz, mert veszélyben érzi a pozícióját, és kompenzál, de nincs mögötte munka.


Anno az irigy csoporttársak a kedvenceim voltak főiskolán. Én szerettem tanulni a szakomon mert kárpótolt utána az a magabiztosság és nagyképűség, amikor mondtam, hogy mehetek elsőként is szóbelizni, mert minden tételt tudtam, de meghagyom ezt a lehetőséget a butáknak, akik íme, most bizonyíthatnak, hiszen ugyanolyan nagyképűen adták elő, hogy nekik tanulni se kellett, mindent tudtak. Nem így lett, de utána mindenkinek nagyképűen mondták, hogy 5-ösre feleltek, gyerekjáték volt, és mégnagyképűbben lenézték az olyat, aki valóban 5-ösre felelt, mint én. :D


Érdekes módon mégis ők vették fel ismét a tárgyat egy év múlva, nem fura?


A kérdésre a válasz: irigy embert felesleges nevelni, mert túl buta, ahhoz, hogy megértse. Az irigység egy ősi emberi vonás, nem nehéz elsajátítani, így azon kívül, hogy jól szórakozom az irigy fején, utána ki is dobom.

2021. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A 8-ast nem kommentálom, mert szerintem én nem ilyen támadó hangnemben tettem fel a kérdést. Ha az ideális mesevilág létezne, ahol minden kapcsolat támogató és szeretetteljes, akkor nem lennének válások, és én sem hagytam volna ott exemet.


#9. Köszönöm a tartalmas választ! Exem detto ugyanez volt. Az én szakomon volt egy ZH, ahol megajánlott jegyet lehetett volna szerezni, de senkinek sem sikerült. Exem kárörvendővé vált, annak ellenére, hogy ő már 9 éve nem tud befejezni egy BSc-t... Akkor még azt hittem, hogy jobb belátásra tudom bírni, ha elmondom, miért nem helytálló a viselkedése, de nem tudtam. Ezek szerint tényleg menthetetlen volt a helyzet, és jobb, hogy kiraktam.

2021. jún. 8. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!