Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fordult elő már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult elő már olyan hogy ideges lettél a párodra?

Figyelt kérdés
azért mert tök logikátlanul és értelmetlenül gondolkozott bizonyos dolgokban vagy mert nem azt csinálta ami magától értetődő lett volna. Ha igen mi volt a rövid sztori?
2020. jún. 18. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd már ezt be te szerencsètlen! Már marhára unalmas, hogy állandóan a barátnőd akarod itt lejáratni! Pláne úgy, hogy h.lye vagy mint a S..g.

Egy olyan nyomorúság, aki anyucièk vállalkozásában dolgozik fizetès nèlkül, csak mert családi elvárás, mert amúgy tökre nem szereti csinálni, meg amúgy sem tudja mit kezdjen magál, az ne kussoljon.

Van mit rendbe tennie a saját portáján, aztán magyarázzam ott más logikatlanságáról.

2020. jún. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy igen. Az a kerdes, ki hogy vezeti le, illetve mi a menete a kibekules, jot nevetesnek.
2020. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze. Önuralmat gyakoroltam magamon, lehiggadtam, és megbeszéltem vele, hogy mit várok el tőle a kapcsolatunkban.

Egy jó csapatnak közös érdeke az építő belső kritika.

Nem mindenen szabad nevetni, az elvenné a dolog komolyságát.

2020. jún. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!