Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elmagyarázná hogy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Adott egy srác akivel hamar megvolt az összhang sok mindenben egyezik a véleményünk.Megvolt a találkozás is és utána is jó volt egy darabig minden aztán ritkábban jelentkezett,telefonon alig de msn írt.Ha kérdeztem terelt míg nem bevallotta nagyon felgyorsultak a dolgok beijedt.Én meg nem tudom mi van most.Ez kifogás?Azelőtt nem tűnt el köszönés nélkül most már igen és az előbb írtam nem írt semmit.Haggyam,hogy eldöntse mit akar?Vagy ez már veszett ügy?Ja én vagyok az idősebb ettől tartottunk is de ő lépett...
2009. dec. 4. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez olyan végső lépés. Nincs bátorsága megmondani mi a helyzet, és csak szédít. Lehet nem könnyű, de mondj le róla.
2009. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nem tudom miért ciki ma megmondani kereken a dolgokat. Mondd ki neki kereken, hogy már nem tudod mi van! Hozd éles helyzetbe, nézd meg akkor mit reagál.. szerintem, ha egykor jól megvoltatok, akkor megtudjátok ezt is beszélni.

Mi csak tippelhetünk.

Szerintem amúgy.. vagy nagyon félénk ez a srác, vagy Ő sem tudja mit akar. Más dolga akadt. .. szerintem legjobb, ha tőle tudod meg!

2009. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek,de ezt miért nem lehet megmondani?Miért ennyire gyáva.Ma délután ő írt rám.Én kértem ha nem akar semmit,akkor inkább ne is jelentkezzen...
2009. dec. 4. 20:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap volt az,hogy bevallotta nagyon előre haladtunk.Szerintem beijedt nem tudok másra gondolni.De ha nem akar semmit akkor inkább ne is keressen mert megőrülök a tudatlanságtól.Azt mondta nem akart megbántani és azért nem mondta eddig.Azt viszont nem mondta legyen vége,tegnap jól elbeszélgettünk.Arra gondoltam nem keresem egyáltalán és ha akar ő megtalál.Vagy ez hülyeség?
2009. dec. 4. 20:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen személyesen kell az ilyet megbeszélni. Az msnes beszélgetés nem ér semmit...ott lehet, hogy őszinte az ember, de néhány esetben biztos, hogy nem merné a szemedbe is mondani.

Ha meg neki ez túl gyors és nem ugyanazok a tervei veled, mint neked vele... akkor nem biztos, hogy érdemes rá időt pazarolni. Vagy ha mégis akarja, csak inkább előbb ismerkedne...akkor hagyj neki időt:)

2009. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!