Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly októberben összejöttem egy kolléganőmmel akinek van férje külföldön dolgozik és nem éppen egy minta apa mert nem igazán foglalkozik a gyerekeivel. A felesége pedig nem szereti vagyis nekem ezt mondja csak kényszerből van vele. A hölggyel nagyon sokat találkozunk sok közös program és itt nem csak a testi kapcsolatra gondolok. A gyerekei elfogadtak szóval ezzel se lenne baj. De viszont amikor a férj hazajön egy két hétre akkor minden megváltozik nem igazán keres engem távolságtartó még akkor is ha nincs a férje közelében. Amikor pedig a férj ismét visszamegy külföldre akkor napi szinten találkozunk vagy telefonon beszélünk több óra hosszát naponta. Ami engem bánt az az hogy úgy érzem magam mint ha csak egy pótlék lennék neki hogy ne legyen egyedül. Mindig mondja hogy el fognak válni de néha azt érzem soha nem lesz így. Várom a véleményeket tanácsokat.
2021. jún. 8. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Meg kellene beszélni, az, hogy válni akar sokszor semmit nem jelent! Hogy képzelitek a közös jövőt, hol, mikor fog ez eljönni. Az már előre mutató, ha a gyerekek ismernek, bár nem mindegy, hogy miként vagy bemutatva.

Válni nem bonyolult, legalábbis kezdetben. Nem kell hozzá megegyezés, semmi, csak saját akarat, egy papír kitöltése, némi eljárási díj. Onnantól kezdődnek a problémák, ha a gyerekek, anyagiak jönnek elő, de ha valaki tényleg válni akar, akkor ez nem tartja vissza.

2021. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

1.: Mi az a kényszer, amiért nem válnak?

2.: ŐSZINTÉN! Te fel tudnád és fel is akarnád őt és a kölköt vállalni, ha elválna? Telne rá?

2021. jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Komolyan van olyan nő, aki bemutatja a szeretőjét a gyerekeinek? Ha meg a gyerekek tudnak rólad, akkor biztos vagy benne, hogy a férj olyan birka, hogy nem? Ha tényleg csak ilyen alkalomszerűen van itthon, lehet megegyeztek, hogy a nő itthon tart szeretőt, a pasi meg kint.
2021. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bennem is ez a kérdés merült fel, hogy a gyerekeknek milyen formában vagy bemutatva? Illetve mekkorák a gyerekek?

A férj velük lakik amikor itthon van?

Miért nem adta még be a válási papírokat a feleség? Tavaly október óta azért eltelt 8 hónap...

2021. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gyerekek a saját apjukat nem szeretik amikor külföldről hazajön akkor már minden bajuk van. Tudják a gyerekek is hogy nem szeretőként hanem az anyuka szerelmeként vagyok bemutatva mindent tudnak. De a férj az sejt dolgokat ebben biztos vagyok csak nekem az a fura hogy a hölgy ha annyira szeret engem és a férje otthon van akkor teljesen megváltozik távolságtartó. Amikor pedig visszamegy külföldre akkor pedig jönnek a közös programok kikapcsolódás szórakozás mint egy igazi pár. De néha főleg az utóbbi időkben azt érzem csak egy pótlék vagyok.máskor minden reggel amikor felébred első gondolat én vagyok ír hív találkozunk sokat de amióta a férj itthon van úgy beszél velem mint ha csak a kollégája lennék
2021. jún. 10. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!