Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudjam meg, hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg, hogy tényleg gáz voltam-e az ágyban, el fogja mondani az exem?

Figyelt kérdés

Tegnap unokanővéremmel találkoztam, aki együtt dolgozik exemmel, akivel 5 hónapja mentünk szét. Ők randiztak is párszor. Állítólag exem egyszer csak spontán közölte vele, hogy borzasztó voltam az ágyban. Nekem ő ezt miért nem mondta? Öt év kapcsolat alatt tényleg nem volt arra képes, hogy elmondja? Én vele vesztettem el a szüzességemet, hát honnan kellett volna tudnom mindenféle lepedőakrobata trükköket?

Kérdésem tehát: Hogy kérdezzek rá nála? El fogja vajon mondani, mit csináltam rosszul? A következővel nem akarom rosszul csinálni!



2021. jún. 8. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak bántani akart, és úgy tűnik, sikerült is neki. Ne kattogj rajta, igazából csak őt minősíti, hogy

1. mással beszélte ki a szexuális életeteket

2. 5 évig nem bírt szólni, ha tényleg így is volt (bár szerintem tényleg a bántás, odaszúrás volt a cél)


Illetve ne tőle akard megtudni, mit kell másképp tenned. Majd a következő partnereddel megbeszélitek, kitapasztaljátok, ki mit szeret az ágyban.

2021. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy az exek ekézésénél kb. az első pont, hogy "sz4r volt az ágyban"?

Én rá nem kérdeznék, az biztos. Remélhetőleg a következő párod nem lesz ekkora rohadvány.

2021. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Ha akkor nem volt benne annyi, h elmondja, ha tényleg így volt, akkor ezután se várj tőle tisztességes választ.

Ha nagyon akarod, megkérdezheted tőle, de ez eléggé megalázónak tűnik. Persze ahogy érzed. A következő kapcsolatodban próbálj jobban kommunikálni, hátha az segít.

2021. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos velem is volt ilyen, nem akartam mondani a barátnőmnek hogy mindig tök uborkaképpel szexel, nem akart sose újítani, szerinte az volt a szexi hogy meztelenül lefekszik az ágyra és mosolyog, orális szexet külön kérni kellett, stb.


Erre például mit mondjon az ember? :D

2021. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4, hát, mondjuk megbeszélitek vele, és kompromisszumot köttök. Ha uborkaképű, akkor valószínűleg nem élte a dolgot. Tényleg fontos a kommunikáció.

Kérdező, szerintem is hagyd a dolgot. Egyik az, hogy csak bántani akart, másik, hogy lehet a következő párodnak pont tetszeni fog, ahogyan csinálod. Ez nem olyan, amit lehet jól, vagy rosszul. Illetve csak akkor tudod rosszul, ha nem szereted a másikat, vagy nincsen lelki tartalma a dolognak. Az egész az együttműködésről szól. Ha nem tetszett neki, akkor nem jól tanított meg téged a dolgokra. Tényleg ne görcsölj ezen, mert azzal fogod elrontania következőt. Az ágyban nincs gondolkodás. Csak hallgass a szívedre és az érzéseidre. :)

2021. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is frusztrációnak gondolom.
2021. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én többször is próbáltam finoman utalgatni az exemnek, hogy változtassunk, újítsunk, neki tökéletes volt így is. Nem mondtam meg konkrétan neki, hogy rossz az ágyban, hisz minek romboljam az amúgy sem túl magas önbizalmát? Belegondolva, ha nekem mondta volna a párom, hogy rossz vagyok az ágyban biztosan iszonyú rosszul esett volna, úgyhogy szerintem nem célszerű ezt így megmondani, ha valaki az utalásokból nem ért és nem hajlandó változtatni, jobb úgysem lesz. Én 2 év után elégeltem meg, tehát én is sokáig húztam viszonylag. Pedig előttem 10 lánnyal is volt (ebből 6 hosszútávú kapcsolat, úgyhogy nem volt akkora nőcsábász), de egyikük sem mondta meg neki, hogy problémás a dolog. Lehet valakivel pont így fognak passzolni. Az, hogy ő esetleg nem gondolt téged jónak, nem jelenti azt, hogy más sem fog, főleg ha ennyi ideig veled volt. Az nem derül ki a kérdésből, hogy ő kért-e téged változtatásra, illetve hány lánnyal volt előtted. Ez esetleg befolyásoló tényező lehet, ha addig neki sem volt tapasztalata, azóta pedig szerzett.

22N

2021. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Tipikus rinya pitsa...
2021. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!