Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hírtelen megváltozott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hírtelen megváltozott. Lehet a korkülömbség miatt?

Figyelt kérdés
20 év van köztünk. Egyik napról a másikra toxikus, uralkodó lett. Egy új munkalehetőség miatt igen csak eldurvult közöttünk a helyzet. Szinte tajtékzott, megelégeltem. Azóta beszélgetünk, de nem tudom mi van most. A testvérem szerint ebből nagyon nehéz lesz kijönnöm, és valóban, a szívem szakad bele.
2021. jún. 9. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétabban?
2021. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Ő 50-es, Én meg ugye 30-as vagyok. És a féltékenység miatt csinálta ezt. Konkrétan megtiltotta, hogy munkahelyet váltsak,inkább összeveszett Velem, ordibált, mint hogy kipróbálhassam.
2021. jún. 9. 19:09
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez így elég zavarosra sikerült.

Milyen idősek vagytok?

Milyen munka? Kié? Mi a gond vele?

Mit értesz az alatt, hogy toxikus lett?

Miről beszélgettek?

Miből akarsz kijönni?

Egy szót se értek.

2021. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Ez csak rosszabb lesz.

Az idiótának azt kellene megérteni hogy ha szabadon enged akkor kötődsz, ha megköt akkor menekülsz.

Jogos is lenne ha megcsalnád. Milyen alapon tekint a tulajdonának?

Szerintem menekülj amíg lehet.

2021. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azt hittem érthető lett, elnézést.

Feldobtam egy új munkalehetőséget két hete.

Jobban keresnék, sokkal...

Azóta (2hete) azt hallgatom, hogy semmire nem vagyok képes, ott csak kihasználnának, én nem bírnám a munkát. (Turisztika) Ő nem tudta hogy az az álmom, hogy pénzes zsidókat és c.gányokat vezetgessek körbe.

Szóval mindent megtett, hogy elbizonytalanodjak.

Mondtam, hogy akkor is kipróbálom, erre konkrétan úgy kifordult magából, hogy attól tartottam megüt.

Csak arra tudok gondolni, hogy mivel jóval fiatalabb vagyok Nála, talán féltékeny, hogy kikkel találkozhatok majd. Nem is értem. És most Neki áll feljebb.

2021. jún. 9. 19:14
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs köze a korkülönbséghez. Itt is rengeteg olyan kérdés van, ahol a felek kb egykorúak, de ugyanilyen rossz a kapcsolat.
2021. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem apáddal kellene élned, jobb pasi nem volt csak ez a minidiktátor?
2021. jún. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
7. Hanem a testvérével éljen?
2021. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg lehet féltékenység. Vagy több lenne a fizetésed mint neki? Lehet az egóját bántja. Vagy lehet h gyereket akar v ilyesmi és most a munkában ennek az akadályát látja?
2021. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ennek a korhoz van köze, akkor is viselkedhetne így, ha fiatalabb lenne. Amúgy lehet tényleg féltékeny, hogy rendszeresen fogsz találkozni más férfiakkal vagy az is lehet, hogy a fizetésemelés zavarja. Ha jelentős pénzkülönbségről van szó, főleg ha többet vagy csak annyit keresnél vele, mint ő, akkor ez is egy elég valószínű lehetőség.

Mindenesetre bármi is van a háttérben, nagyon nem így kellett volna reagálnia rá. Főleg nem ennyi idősen, elvileg elég felnőtt már ahhoz, hogy kulturáltan elmondja mi a gondja és megbeszéljétek a helyzetet ordibálás nélkül.

2021. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!