Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményváltoztatás sűrűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményváltoztatás sűrűn mennyire tolerálható?

Figyelt kérdés

A párom most már hónapok óta azt játssza, hogy valamit hosszú heteken keresztül mondogat, győzköd vele, majd hirtelen annak az éles ellentétét mondja. Mikor szembesítem vele, akkor szerinte ez teljesen rendben van, mondván legutóbb "erre az aspektusra nem gondolt."


Engem ez nagyon dühít már, mert noha általában kis dolgokról van szó, egyszerűen lassan nem tudok már rajta kiigazodni, és nem tudom, mikor higgyem el neki, hogy miben hisz vagy nem hisz.


Mit tehetnék? Hiába hozom fel, ő szerinte ez rendben van, sajnálja... én tudom, hogy az emberek változnak, de nem hetek alatt, és jó esetben nem az éles ellentétét kezdi valaki rögtön mondogatni az addigi hitével szemben...



#szerelem #párkapcsolat #megváltoztatja a véleményét
2021. jún. 7. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy ne akarjon meggyőzni, és ha még akár osztani valamit, akkor előtte vizsgálja meg minden oldalról.
2021. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Elsőre butának mondanám, de nem akarlak megbántani. :D

Lehet, h csak téged tesztel, hiszen kigondol valamit, téged győzköd, aztán amikor az ellenkezőjét mondja a semmiből, akkor jössz te, h mit reagálsz.

Egyszer még ez eljátszható szerintem, de ha rendszeres, akkor bizony te h**lyének vagy nézve, akit le akar uralni, mondhatjuk csicskításnak is.

De mondom, az is lehet, h csak nem túl okos. Nemtom.

2021. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 2. válaszadóval, bár én hozzáteszem, hogy emellé eléggé határozatlan is. Már ha nem szándékosan csinálja.

Ha direkt bosszant téged, akkor csak simán idegesíteni akar és figyeli a reakcióidat.

2021. jún. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam, hogy hülyének néz rendesen, immáron hetek óta. Hát nem tudom...


Köszi a válaszokat minden esetre!

2021. jún. 8. 14:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!