Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szánta nekem ezt ?

Figyelt kérdés

Nagyon bíztam abban, hogy az újonnan megismert barátom egy hüseges ember, egyszeru, nem pénzes de jóravaló, aki mellett nyugodt lehetek és boldog.

Erre kiderult, hogy belekerültem egy mocskos játékba, de csak akkor , miután már beleszerettem.

Nem hittem volna el, de kiderült, hogy az unokatestvérének a volt feleségével találkozik titkon, már sok éve, de nem akarják a család elött bevállalni egymást, se bevallani a kapcsolatot, tehát ö nyugodtan halászgat, ismerkedik, mert játsszák, hogy nincs közuk egymashoz.

Még az sincs kizárva, hogy paravánkény kell egy egy új kapcsolat.

Nem tudom miert, de nagyon nem akarják bevállalni a kapcsolatot, nekik így jó titokban, ami természetesen az Ök dolguk ,de kegyetlen dolog volt, hogy így átverjen és tudtom nélkul bekerüljek egy szerelmi háromszögbe.

Honnan ennyi kegyetlenség?



2021. jún. 12. 07:35
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
87%
Itt a lehetőség, h kilépj. Ha nem tetszenek a jàtékszabàlyok, nem kell jàtszanod -szerelem ide vagy oda.
2021. jún. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az a fèrfi, akibe beleszerettél (hacsak nem egy huszadrangú tulajdonság számodra a tisztesség), hanem egy hazudós, gyáva mocsok.


Ezeket az embereket bárhogy is próbálod nehéz elkerülni, ha belefutsz, akkor amint felismered meg kell szakítani a kapcsolatot, mert csak így tudsz védelezni. Ha nagyon bosszút akarsz állni, akkor álnéven írhatsz a rokonoknak, hogy összejárnak. Én egyszerre írnék az összesnek, mert azt nehéz ignorálni.

2021. jún. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 es, tudom, hogy ki tudok lépni és meg is tettem. Tudom mikor mire van lehetösegem.

De attól nem tudom túltenni magam ripsz ropsz és szeretném tudni a miérteket, hogy miért tesz egy ember ilyet a másikkal

2021. jún. 12. 08:03
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Az a leg bosszantóbb az egészben,hogy egyrészt belecseppentél egy ilyen szituba,amiről nem tudtál,érzelmileg a padlóra küldött,mégis Te érzed magad kellemetlen helyzetben.Ezzel az a baj hogy keresed rá a választ,holott nem neked kellene lelkiismeret furdalásnak lenni hanem aki ilyeneket játszik el a másikkal….Választ erre nem hiszem hogy kapni fogsz,ne is keress rá,sajnos aki ilyen és ilyent meglép,nem fog változni!Probáld elengedni valahogy,lépj túl rajta,tudom nem egyszerű,de ha nem akarsz lelkileg mégjobban megtörni,akkor muszály lesz megtenned!
2021. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs lelkiismeret furdalásom, mert nincs miért
2021. jún. 12. 08:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Erre sokszor a játszmázó sem tud választ adni. Mi, az internet túloldaláról, se őt, se téged nem ismerve, nem fogunk tudni segíteni a "miért?"-ben. Azon kívül, hogy szemét, de ezt már tudod. :)
2021. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező sajnálom,de ki kell mondani- én is voltam leszboszi lány kamu pasija- könnyen felszedhető voltál.
2021. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!