Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 2 pár együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 2 pár együtt maradhat, ha nem egymásnak szánta a sors? Többi lent.

Figyelt kérdés

A párommal lassan 1 éve vagyok együtt, eddig 2x volt úgymond "mélyponton" a kapcsolatunk,de mindig megoldottuk és happy end lett a vége.

Én sajnos nagyon ragaszkodó vagyok ezt többször is megemlítette nekem én mindig nagyon félek,hogy elveszítem ő pedig mindig nagyon nyugodt a veszekedéseket is inkább letudja hamar.2 hetente hétvégén találkozunk csak és emiatt a szüleim/rokonaim állandóan bántanak azzal,hogy ez nem kapcsolat, nem szerelem.

Párkapcsolatban élők, ti mennyit szoktatok veszekedni?Párotok kibújik a veszekedés alól?

Szerintetek attól,hogy egyetemistákként ennyit találkozunk,de szeretjük egymást és apróbb dolgokat szoktunk beszélni a közös jövőnkről még van remény és jövője a kapcsolatnak?



2016. szept. 6. 11:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni de mind a ketten 21 évesek vagyunk.
2016. szept. 6. 11:40
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
2 pár?
2016. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerinted mi a sors, honnan tudod mit hoz...


Teljesen rendben van szerintem, hogy ennyi idősen egyetemistaként hétvégente találkoztok... Ha többet szeretnétek együtt lenni,akkor csak van rá megoldás.Beszéljétek meg.


Persze, hogy lehet jövője.Rajtatok múlik.

2016. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy pár nem? :)

Amúgy fejlesszétek kettőtök közt a kommunikációt. Mi is lassan egy éve együtt vagyunk párommal, de egyszer sem veszekedtünk, vagy került a kapcsolatunk mélypontba.

Azon is érdemes elgondolkodnod, hogy mennyit változtál vajon a kapcsolat alatt. Megvannak a hobbijaid, amik korábban? Barátnők? Szórakozás? Ha párod nagyon ragaszkodónak érez, lehet az a gond, hogy túlzottan őt tetted az életed középpontjában, nem pedig magadat. Persze, a másikkal is foglalkozni kell, de attól még 2 különálló személyiség vagytok. Egy kapcsolat pedig könnyedén tönkremehet, ha az egyik fél elveszti önmagát.

2016. szept. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1 pár igen, elnézést az elírásokért és köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 6. 11:58
 6/7 Girgoy ***** válasza:

A mélypont nem tudom mennyire volt mélypont, de ha megoldottátok és happy end lett a vége, akkor annyira tragikus nem lehetett. Ha viszont ugyanazok a problémák jöttek elő, akkor az nem lett megoldva. Tehát azt kell nézni, hogy az ismétlődő problémák:

- mennyire súlyosak

- tudtok-e rajtuk változtatni

- ha nem, akkor együtt tudtok-e velük élni hosszú távon.


Ha elviselhetetlen probléma nincs, akkor nem tragikus, ha időnként veszekedtek, a legjobb családban is előfordul, emiatt nem kell a falnak menni meg bepánikolni. A házasság sem arról szól, hogy két tökéletes fél összeházasodik és boldogan élnek, amíg meg nem halnak, hanem arról, hogy két fél együtt akar élni, és az együttélés során felbukkanó problémákat közösen megoldani, hogy együtt önmaguknál nagyobb dolgokat vigyenek véghez. Dióhéjban.

2016. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenki a maga sorsának kovácsa!
2016. szept. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!