Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha igazságtalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha igazságtalanság ér titeket?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Hosszú nagyon a sztori, nem írom le mert az rengeteg lenne, mert ha röviden akarnám, akkor olyan fontos dolgok maradnának ki, ami miatt nem lehetne jól válaszolni. Emiatt csak az elv érdekel most, hogy ti hogy gondoljátok, mert én már nem tudom néha hogy mi lenne a helyes. Meg lettem bántva a kapcsolatban, nagyon. Szétmentünk emiatt. Ő elkezdett keresni, aminek én örültem, mert szeretem még nagyon. Aztán több félreértés miatt hirtelen elkezdett kerülni, teljesen közömbös velem, nem is néz rám, ha esetleg találkozunk. Köszönni is alig köszön. Én tudom mit értett félre, de nekem nagyon nagyon fáj, hogy nem kérdez meg, nem beszél velem, csak fogja magát és elnéz másfelé, ha meglát. Ez nekem nagyon sértő, emiatt inkább hozzá se szólnék én sem, viszont nagyon bánt az is, hogy ok nélkül viselkedik így, hisz nem tudja, hogy félreértések történtek. Ezt szívem szerint elmondanám neki, mert így magamat őrlöm, már görcsben van emiatt a gyomrom napok óta. Csak nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek. Neki kéne most bocsánatot kérnie, mert komoly volt a dolog amit tett. Mégis én menjek oda hozzá..? Fáj, hogy ok nélkül kerül. Ha kicsit belegondolna, rájönne, hogy nincs igaza, de csak a saját sérelmét látja, ami igazából nincs, csak több félreértés miatt gondolja azt, hogy van.. mit tegyek..? Segítsetek légyszi mert belebolondulok..
2021. jún. 12. 08:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
10es igen jól írod, csak nehéz elengednem úgy, hogy tudom igazságtalanul kerül és igazságtalanul nem néz rám. Nagyon zavar, el akarom mondani neki az igazat. Csak hányingerem van attól a gondolattól, hogy ő tett rossz dolgokat, és még én menjek oda kuncsorogni.. amikor én szívem lelkem beletettem. De értem amit írsz, megpróbálom ezt tenni, bár iszonyat nehéz.
2021. jún. 12. 10:24
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben. Éreztem azt, amit te. Annyi volt a különbség, hogy ő dobott engem egy félreértés miatt. Nem mondtam el. Egyszerűen fordítottam egyet a gondolkodásomon. Tudom, hogy ő veszített rengeteget. Soha az életben nem lesz olyan nője, mint én voltam.(Nem vagyok, beképzelt, de realista. Nem én vagyok jó nő, ő a túl rossz pasi.) Szóval, ha élete egy jó lehetőségét eldobja valaki a saját ostobasága miatt, az szánalmas. Nem baj, ha nem tudja. Mindegy mit gondol. Én csak nyertem vele, mert ha rajtam múlt volna, leragadok egy olyan embernél, aki sokkal több fájdalmat okoz még, mint addig. Ehelyett kaptam egy lehetőséget, hogy jó kapcsolatom legyen. Te is örülhetsz. Ha nem kerülne, kedves lenne, ki tudja, meddig kínlódnál még egy csalóval, elvével az időt valami jótól. A félreértéssel csak nyertél 🙂
2021. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi 12, próbálom én is ezt tenni, csak ezt a dolgot leszámítva annyira jó volt vele, nem tudom elhinni hogy ezt teszi velem.. amikor én sosem hazudtam neki. Mindegy..
2021. jún. 12. 11:05
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényszert érzel, hogy dolgokat a tudomására hozz, akkor írd meg neki és megkönnyebbülsz.

De sokat tapasztalt emberként azt mondom, hogyha egy kapcsolat súlyos ok miatt (megcsalás) eljutott a szakításig, akkor azt hagyni kell a fenébe. A "se vele, se nélküle" nem vezet sehova, csak időhúzás, mert úgyis vége lesz, csak ér újabb és újabb sérelem, az értékes időd meg szalad.

2021. jún. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14 igen, igaz, csak én folyamatosan reménykedek, de már nem tudom mennyire van értelme.. tudom, nem írtam le a teljes sztorit, de nem ennyi, hogy megcsalt, igazából volt valakije, akivel egy idő után szakított, de újra összejöttek, csak elfelejtette közölni, erre írtam, hogy megcsalt. És mivel tudom, hogy rossz volt az a kapcsolat, emiatt reménykedtem, hogy mégis rájön, hogy velem akar lenni. Csak az a kapcsolat hosszú volt, és emiatt zárják le nehezen. Én letiltottam, mikor kiderült, hogy vele van, és ezen sértődött most vérig. Nagyjából ez a sztori, de kicsit ennél is bonyolultabb, de ez a lényeg.
2021. jún. 12. 11:35
 16/21 A kérdező kommentje:
Én azért tiltottam le, mert iszonyatosan rosszul esett ez a dolog. Ő viszont sértve érzi magát, hisz elkezdett újra keresni, én pedig tiltom.. de azt nem tudja, hogy én akkor tiltottam, egyből, hetekkel ezelőtt. És azt sem tudja, hogy amiatt tiltottam, mert iszonyat rossz ez amit tett nekem. Ő csak azt látja, hogy én tiltottam, és most játsza a sértettet. Fel se tudom fogni ezt az egészet.. tényleg én vagyok a rossz..?
2021. jún. 12. 11:39
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#15

A leírtak alapján pláne azt javaslom, hogy akármilyen nehéz ez most neked, zárd le ezt a kapcsolatot, mert innentől kezdve csak a megalázások tömkelege fog érni, ha erre képtelen vagy.

Nem független a pasi, akármit is mondott neked, lehet még saját magát is becsapva.

2021. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17 oké, mondjuk lezárom. Tényleg próbálom. De ez a dolog, hogy meg van sértődve, amiért letiltottam, és emiatt kerül, miközben ő van mással, ez nagyon zavar. És van még pár félreértés, ami zavar engem és jól esne elmondani. Csak nem tudom mit csináljak, elmondjam neki? Leírjam? Vagy ne? Mert ha én keresem meg, az kicsit olyan, mintha velem bármit meg lehetne tenni, akár összejöhet mással, akkor is utána megyek.. ez nekem így tűnne.
2021. jún. 12. 12:33
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Feldolgoznám magamban, de őt nem avatnám be.


Nem akarnám a malmára hajtani a vizet azzal, hogy bevallom, miatta őrlődöm. Valószínűleg ő csak örülne neki, hogy sikerült hatnia rád.

2021. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és azért van megsértődve, mert "szegénynek" sérted azzal az egóját, hogy nem futsz utána, mint egy kiskutya.


Régebben olvastam egy olyan tanácsot, hogy írni kell ilyenkor neki egy levelet, de nem szabad elküldeni, hanem meg kell semmisíteni valahogy, pl. elégetni. Az is segíti a továbblépést.

2021. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!