Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha igazságtalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha igazságtalanság ér titeket?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Hosszú nagyon a sztori, nem írom le mert az rengeteg lenne, mert ha röviden akarnám, akkor olyan fontos dolgok maradnának ki, ami miatt nem lehetne jól válaszolni. Emiatt csak az elv érdekel most, hogy ti hogy gondoljátok, mert én már nem tudom néha hogy mi lenne a helyes. Meg lettem bántva a kapcsolatban, nagyon. Szétmentünk emiatt. Ő elkezdett keresni, aminek én örültem, mert szeretem még nagyon. Aztán több félreértés miatt hirtelen elkezdett kerülni, teljesen közömbös velem, nem is néz rám, ha esetleg találkozunk. Köszönni is alig köszön. Én tudom mit értett félre, de nekem nagyon nagyon fáj, hogy nem kérdez meg, nem beszél velem, csak fogja magát és elnéz másfelé, ha meglát. Ez nekem nagyon sértő, emiatt inkább hozzá se szólnék én sem, viszont nagyon bánt az is, hogy ok nélkül viselkedik így, hisz nem tudja, hogy félreértések történtek. Ezt szívem szerint elmondanám neki, mert így magamat őrlöm, már görcsben van emiatt a gyomrom napok óta. Csak nem tudom eldönteni, hogy mit tegyek. Neki kéne most bocsánatot kérnie, mert komoly volt a dolog amit tett. Mégis én menjek oda hozzá..? Fáj, hogy ok nélkül kerül. Ha kicsit belegondolna, rájönne, hogy nincs igaza, de csak a saját sérelmét látja, ami igazából nincs, csak több félreértés miatt gondolja azt, hogy van.. mit tegyek..? Segítsetek légyszi mert belebolondulok..
2021. jún. 12. 08:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Továbbfejlődnék a dackorszakból.
2021. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Abban mi a dackorszak, hogy megcsaltak, és nem én szeretnék emiatt bocsánatot kérni? Az első válasszal nem megyek semmire, de köszi.
2021. jún. 12. 09:10
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezért lett volna célszerű leírnod, hogy mi történt.
2021. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Én örülnék, ha kerülne az engem megcsaló párom, annál gyorsabban lépek túl rajta. Próbáld meg elengedni érzelmileg. Foglald le magad, találkozz a barátnőiddel stb.
2021. jún. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Oké csak nem ennyire egyszerű, hogy megcsalt és kész. Ezért nem akartam leírni, mert bonyolult az ügy.
2021. jún. 12. 09:19
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nem ennyire egyszerű, de megcsalt. Ezen nincs mit szépíteni sajnos.
2021. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Megcsalás nélkül is azt mondanám, hogy szélnek ereszteném. Félreért valamit, majd ignorál... Nope. Párommal a lassan 6 év alatt volt, hogy félreértettünk ezt-azt, de ilyenkor meghallgatjuk a másikat, nem pedig otthagytuk. Nem tudnék olyannal lenni, aki ennyire nem tud konfliktust kezelni.
2021. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, mint 7es, csak ő egyszerűen nem hajlandó beszélni, de így én megyek tönkre, mert én tudom az igazat, ő pedig nem, és ez így nagyon rossz. Tényleg gyomorgörcsöm van.
2021. jún. 12. 09:34
 9/21 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy elküldöm. De ottmarad bennem, hogy igazságtalanul kerül, és olyanokat gondol velem kapcsolatban, ami nem igaz. Emiatt nem tudom mit tegyek. Ti túl tudnátok lépni így, anélkül, hogy beszélnétek vele, hogy megtudja mi az ami valójában igaz?
2021. jún. 12. 09:38
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Aki engem megcsalt, annak már utána nem érdekelt a véleménye, meg hogy mit gondol rólam. Így meg, hogy még ő játssza a sértődötted, hát tudod, ez gyerekes és gerinctelen. A körítés mindegy, megcsalt és most bunkó is veled.

Zárd le a mai napon, engedd el és holnaptól ne is gondolj rá. Ez a legjobb, amit a saját érdekedben tehetsz. Jön majd jobb, aki nem csal meg, és aki meghallgat.

2021. jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!