Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem szeretném senkinek bemutatni, de ne sértődjön meg rám emiatt?

Figyelt kérdés
Benzinkutas, mindig oda járok tankolni, így ismerkedtünk meg. Különben sosem találkoztunk volna, elég más körökben mozgunk. Rögtön megtetszett a vakítóan fehér mosolya, a szabályos fogsora (szakmai ártalom), illetve látszott rajta, hogy rendszeresen edz. Most már tudom, hogy a munkája mellett ez tölti ki a napjai jelentős részét. Isteni vele az ágyban, senkivel nem éreztem még ilyen jól magam, de részemről ez csak szexkapcsolat. A vele való beszélgetés közben nagyon hamar megvilágosodtam, hogy finoman szólva is, nem túl okos, sokszor mond égbekiáltó marhaságokat, tehát család, barátok előtt nem akarom magam beégetni vele, viszont szükségem van rá, mint szexkapcsolat, ezt nem akarom megszakítani.
2021. jún. 12. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztáztad már vele, hogy ez csak szex és semmi több?
2021. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Így ahogy leírtad.

Megmondod, hogy te csak szimplán szexkapcsolatnak gondoltad ezt az egészet. A szexkapcsolatát pedig nem viszi haza az ember. Nem mutatja be a családnak, a barátoknak.

2021. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki kerek perec azt, amit gondolsz es erzel. Hogy neked csak szex kell, nem akarsz komoly kapcsolatot. Ha neki is jo igy akkor folytathatjatok, de nem kizart, hogy mondjuk o tobbet kezdjen el majd erezni irantad (ha eddig meg nem) es akkor borul a szexkapcsolat.

Ha meg neki ez nem jatszik, ugyis megszakad a kapcsolat.

Az ilyeneket szerintem jobb a legelejen letisztazni.

2021. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ő erőltetné a bemutatást?

Mondd meg neki, hogy te az elejétől kezdve úgy gondoltad, hogy ez egy "Barátság extrákkal", mert nem akarsz egyelőre senkivel másmilyent.

(Utóbbit csak azért, hogy ne sérüljön az egója:)

2021. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, ő szeretne bemutatni a barátainak. Kezdetektől fogva megmondtam neki, hogy részemről kizárt a komoly kapcsolat, tehát tudja, hogy hányadán állunk.
2021. jún. 12. 13:39
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ő nyilván villogni akarna veled a haverok előtt, de ebbe se menj bele!

Ha kezdetektől megmondtad, akkor időnként juttasd eszébe és kész!

2021. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Szakíts vele mielőbb, ha nem mered felvállalni a "köreid" előtt! Ha tudná szegény, hogy hogyan beszélsz róla idegenek előtt, világgá menne...
2021. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
#4 Miért hazudjon neki? Ne azt mondja, hogy senkivel nem akar kapcsolatot, hanem hogy kifejezetten vele nem akar. Amúgy is le fogja vágni, még akkor is, ha nem túl értelmes. Egyik legszarabb lekoptató szöveg a nők részéről.
2021. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem írtam róla nagyon durva dolgokat, nem tudom finomabban kifejezni, hogy nem vagyunk egy értelmi szinten, és nem a végzettsége miatt.

Nem szántam lekoptató szövegnek, meglett volna a lehetősége arra, hogy azt mondja, ő komoly kapcsolatot akar, ilyen formában nem kér belőlem.

2021. jún. 12. 14:19
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nincs gond a kérdezővel. Igaza van. Férfiak is csinálják ezt, még ennél durvább leszólásokkal.
2021. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!