Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem szeretném senkinek bemutatni, de ne sértődjön meg rám emiatt?

Figyelt kérdés
Benzinkutas, mindig oda járok tankolni, így ismerkedtünk meg. Különben sosem találkoztunk volna, elég más körökben mozgunk. Rögtön megtetszett a vakítóan fehér mosolya, a szabályos fogsora (szakmai ártalom), illetve látszott rajta, hogy rendszeresen edz. Most már tudom, hogy a munkája mellett ez tölti ki a napjai jelentős részét. Isteni vele az ágyban, senkivel nem éreztem még ilyen jól magam, de részemről ez csak szexkapcsolat. A vele való beszélgetés közben nagyon hamar megvilágosodtam, hogy finoman szólva is, nem túl okos, sokszor mond égbekiáltó marhaságokat, tehát család, barátok előtt nem akarom magam beégetni vele, viszont szükségem van rá, mint szexkapcsolat, ezt nem akarom megszakítani.
2021. jún. 12. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%
Fene a gusztusod! Hogy tudsz ágyba bújni egy butácska pasival? Nekem a butaság, az egyszerűség(rossz értelemben) a legerősebb libidó romboló. Edz? Ugyan már, fillért sem érő elfoglaltság, a legtöbb esetben ez csak egy kompenzáló dolog, a történeted is ezt bizonyítja. Az én szememben a kondizás egészségtelen is ráadásul, leginkább csak ripacskodás. Egy átlag testű, ámde intelligens, okos, céltudatos férfi köröket ver egy ripacsra, ráadásul mint férfi megeszi reggelire. Mondjuk kinek mi, ki milyen szinten mozog. Ha meg érzed hogy nem hozzád való, minek fekszel le vele? Én nőként sosem értettem ezt a szexkapcsolatosdi, használjuk ki a másik testét dolgot, ugyanis ez nem több mint állatias viselkedés. Sokszor mi nők csesszük el a dolgokat.
2021. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11-es, és ha "elcseszi"? Mi közöd hozzá mit csinál?


Másnak nagyobb a libidója és az igényei is mások, mint neked. Fogadd el.

2021. jún. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar hidd el! :D Mi közöm hozzá? Alapból semmi, de ha valaki kiírja a bánatát, engedd már meg hozzá szóljak. Én is megengedtem neked hogy bele vaúzz a kommentembe. ;)
2021. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#11

A hozzászólásod akkor lenne releváns, ha azt kérdeztem volna, hogy mit gondoltok a szexkapcsolatról, mint látod, nem ez volt a kérdésem. Egyébként abszolút elfogadom, hogy más másképp éli az életét vagy gondolkozik egy adott kérdésben, nem kívánlak meggyőzni semmiről. Szerintem érthetően leírtam, hogy azért fekszem le vele, mert vonzó külsőre, illetve nagyon élvezem vele a szexet. Nem érzem magam ettől állatnak, nem 2 perces, kizárólag elélvezésig tartó meneteink vannak.

2021. jún. 12. 17:55
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Mint mondtam, engem nem zavar, sőt azt is értem hogy kinek mi.
2021. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!