Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszene nektek? Srácok! Nem húzós? :D

Figyelt kérdés
legutóbb a barátnőm csinált nekem vacsit, utána meglepett egy fürdővel =D most szeretném neki viszonozni, és arra gondoltam, rendelek valami finom vacsit, vagy inkább én csinálok valamit (hátha addigra gsikerül kotyvasztanom valami értelmeset:D), hozok sok párnát, bevackoljuk magunkat a kajával, meg egy jó dvd-vel, aztán ggráveszem egy szeretkezésre :D ti örülnétek ennek, lányok? srácok, szerintetek se etessem túl?:D mikor ő csinált vacsorát, úgy kívántam utána, de alig tudtam mozdulni =D jó ötlet?
2010. aug. 25. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék egy ilyen estének :)

L/18

2010. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy "nem húzós?" , mi ebben a húzós? 21/F
2010. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tuti Jó!!!!!:D
2010. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Timi: ) ***** válasza:

Nekem tetszene,

ha te főzöl,azt még jobban értékelni fogja,rendelni mindenki tud kaját : P

jó ötletnek tartom,az egészet úgy ahogyan leírtad,rosszul nem jöhetsz ki belőle: )

2010. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet biztos örulni fog neki :D 21/f
2010. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez igazán aranyos tőled =) az meg, hogy a csajszi is meglepett előtte... háhá =) ha nekem ilyen csajom lenne..:D olyan édes, hogy meglepitek egymást ezekkel. szerintem amúgy úgy érti, hogy húzós, hogy mivan ha a lány meg se tud majd mozdulni :D
2010. aug. 25. 16:06
 7/12 A kérdező kommentje:
szóval köszi mindenkinek =)
2010. aug. 25. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem is tök jó ötlet.Én is örülnék neki.

Jaja csak ne etesd túl ; )

Legyen finom és laktató..nomeg kevés ^^

2010. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki
2010. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mibaja a kérdezőnek? válaszol a saját kérdésére, mintha nem is ő lenne? xD Bökkenő, hogy kiírja, hogy a kérdező válasza, de értékeljük, hogy tetszik magadnak az ötleted :D
2010. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!