Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha tetszene nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszene nektek egy veletek egy magas, vagy csak egy kicsit magasabb fiú, akkor vennétek fel magassarkút, amiben magasabbak vagytok nála?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 18:33
 1/7 Helloittvagyok ***** válasza:
100%
Ha magassarkúban érezném jól magam,persze,hogy vennék.De ha az a cél,hogy magasabb legyél nála,akkor is.:))Miért kell magasabbnak lenni a férfinél?Muszáj?:)22L
2011. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:DDD

Hmmm, ez jó kérdés.

Mivel 155 vagyok, elég nehezen tudok elképzelni egy kicsivel magasabb fiút, aki elmúlt már 12.


Amúgy szerintem is elavult az, hogy a férfinek egy pár centivel mindig magasabbnak kell lenni, meg mennyivel legyen magasabb.

2011. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen begyöpösödött vagyok, és alacsonyabb szeretek lenni a barátomnál:)
2011. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy félreérthetően írtam ki a kérdést. Én fiú vagyok, és állítólag bejövök egy lánynak aki a kezdeményezésemre vár. Csak 5 centivel vagyok magasabb, de rajta viszont sokszor van magassarkú, amivel magasabb nálam(vagy legalábbis egyszinten van). Ezért fogalmazódott meg a kérdés, hogyha tényleg a kezdeményezésre várna, akkor próbálna alacsonyabbnak tünni, hogy kicsit több önbizalommal álljak hozzá.
2011. ápr. 26. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az a nő odavan érted, magasról letojja, hogy 2 centivel magasabb nálad tűsarkúban!

26L

2011. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TOMAtm ***** válasza:
nem a fiúk nem szeretik ha magasabbak a lányok.a férfiben az van h ő az erős és neki kell megvédenie téged(mint a majmoknál) ezért ha eltörpül melletted nem valószínű h bukni fog rád.
2011. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Helloittvagyok ***** válasza:
A vőlegényem 5 centivel alacsonyabb...mégis ő a legférfiasabb férfi,akit ismerek és biztonságban érzem magam mellette.Mondjuk biztos van olyan akit ez zavar,de én szeretem,így nem érdekel.
2011. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!