Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme?

Figyelt kérdés

Párom folyamatosan gyanusitgat. Ram fogja az exeimet( pedig nem foglalkozom egyikkel sem).

Nekem van 2 gyerekem, és ugye néha muszáj beszélnem az apjukkal, viszont párom ezt nehezményezi, és meggyanusit, hogy azért írok neki, mert még szeretem. (Csak a gyerekekrol vn szó, és a beszélgetést is megtartom, hogy el tudja olvasni).

Tegnap egy fiatalabb fiút fogott rám, aki a fbn az ismerősöm és 4 éve likeoltam egy képét. Emiatt lekurvázott, és jött megint azzal, hogy megcsalom stb, pedig soha nem tennék ilyet.

Már nem tudom mit csináljak. Kb 1-2 hetente szakít velem. Egyébként együtt lakunk, és mindig azzal jön ha vitazunk, hogy költözik haza. Van ennek így értelme? Miért csinálja ezt? Már kezd nagyon elegem lenni.



2021. jún. 14. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhianyos, azért csinálja. Én ezt így nem bírnám, de persze ezt neked kell eldonteni, h meddig jó ez így számodra.
2021. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj!


Nekem.már az is felháborító hogy mutogatni kell neki az üziket.

Mutatná a f..s..z..o..m!

2021. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretője van. Akkor ilyen elmebetegek (férfiak és nők is), ha félrejárnak.
2021. jún. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb a kapcsolatunk elejétől ez van. Akkor onnantól kezdve szeretőt tartana? Vgy mi? Nem tudom mit higgyjek.. :/
2021. jún. 14. 09:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szakít veled, miért fogadod vissza?


Én még a kapcsolatosdi elején megfogadtam, szingliként és szüzen, hogy ha valaki egyszer szakít velem, akkor fel is út, le is út. Az ő döntése, de az én érzéseimmel nem fog játszani. Ehhez még a mai napig is tartom magam.


Ja, és nem lennék egy ilyen féltékeny, kiállhatatlan idegbolonddal.

2021. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mert szeretem. Nem olyan könnyű. Viszont a tegnapi után egyre jobban látom, hogy ennek semmi értelme

Most is egy fontos napomat cseszte el..mint mindig..ha vmi fontos dolgom vn egy nap, olyan, mintha előtte való nap direkt kötekedne..

2021. jún. 14. 09:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalma. Retteg tőle, hogy otthagyod, így inkább kivetíti rád, hogy egy utolsó ribi vagy
2021. jún. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, ennek így semmi értelme.

HOgy téged tönkretesz és te hagyod, szíved joga. De ott vannak a gyerekeid, akik ebben élnek.

Hálaistennek, hogy haza akar költözni. ÉN a helyedben már pakolnám is a bőröndjét.

Önbizalomhiányos kontrollmániás kis mitugrász.

Mutogathatod az üzeneteidet, bizonyíthatod hogy ezt se, azt se, soha nem lesz tőle nyugtod.

2021. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6. Szeretni bárkit lehet. Az embernek nem csak egyetlen szerelem létezik az életében. Nyilván ha valaki olyan szerencsés, hogy már az első szerelmével klappol minden, és boldog, kiegyensúlyozott a kapcsolat, akkor maradjon vele. Viszont nálatok nem ez a helyzet. Hidd el, fogsz még szeretni mást is!


Nekem sem volt könnyű feladni egy 5 éves kapcsolatot, ahol már jegyesek voltunk, de az idő azt igazolja, hogy nagyon jó döntés volt.

2021. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!