Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látszik egy nőn, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik egy nőn, ha nincs kielégítve, ha régen volt együtt a párjával? Milyen jelei vannak ennek? Nagyon feltűnő lehet a környezetnek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 14:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
17%
Sok nő feszültebb, némelyiknek egyenesen elviselhetetlen termeszete lesz..ha egyre jobban hiányzik neki.:D
2021. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem látszik, mint ahogy az sem, ha kielégítő a szexuális élete.
2021. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
40%

2# -es, qrvára látszik ha egy nőnek kielégítő a szexuális élete. De nem csupán a szexről és az orgazmusról van szó, hanem ha azon felül ténylegesen megéli, hogy imádva van.

Olyankor szabályosan ki vannak virulva, kisimultabb arc, csillogóbb szemek stb stb


Ami meg a kérdést illeti, ha valaki régen volt együtt a párjával, akkor esetleg feszültebb, levertebb lehet, durvább esetben ingerlékenyebb, mint aki nem kapta meg az adagját ... Ha ideális a párkapcsolat, akkor a felek olyanok egymásnak, mint a drog ami feldobja, élénkíti őket.

2021. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%

Ez attól függ, hogy mekkora valakinek a szexuális igénye. Rajtam nem látszik, mert bennem nem tombolnak annyira a hormonok, kevesebb együttléttel is beérem.


Az viszont egy férfin és egy nőn egyaránt látszik, ha mérgező kapcsolatban él, ahol a párja csak lehúzza őt. Ez viszont nem feltétlenül a szexre van kiéleződve, hanem sok minden másra is.

2021. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem látszik.
2021. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nincs ilyen. Szeretik a férfiak ezt hinni, de nincs így.


Ha meg egy nőnek hiánya van, magához nyúl, és garantált a kielégülés, szemben a szexszel.

2021. jún. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

Az ember ezer más dolog miatt lehet feldobott, jókedvű, kiegyensúlyozott vagy feszült, ideges.

Az egyik legundiritobb férfi duma, mikor valaki éppen valami miatt nincs toppon, teszik a megjegyzést, hogy nincs megdugva.

2021. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

A 3. válaszolóval én sem teljesen értek egyet. Egy boldog kapcsolatban lehet, hogy így funkcionál a szex, de ha alapból nem vagytok boldogok együtt, a legjobb szeretkezésekkel sem lehet megmenteni.


Én pl. az ágyban, amíg tartott a szex/petting, megéltem, hogy exem imád, vonzódik hozzám, de amúgy akkora problémák voltak a kapcsolatban, hogy jóval többet szenvedtem mellette, mint amennyi örömet az együttléteink okoztak. Ezáltal hiába szexeltünk akár háromszor is egy nap, mások nem azt látták rajtam, hogy hű, de kivirultam, hanem kiült az arcomra, hogy így sem vagyok boldog a kapcsolatomban. A szakítás előtti 2-3 hónapban gyakran megkaptam, hogy betegnek nézek ki (mondjuk ez nem esett jól), pedig a szex akkor sem maradt el... Sőt, sokszor akkor is csináltuk, ha csak ő akarta, de én nem.

2021. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%

Hát rajtam látszik. Nálam a szex mindig csak tünete a kapcsolatom állapotának, de ettől függetlenül totálisan látszott rajtam, amikor minden rendben volt és szerintem az is, hogy semmi nincs rendben.

Évek óta nem szexelek - majdnem 5 éve - egy-két gyenge kísérletet kivéve, amit hamar le is zártam, mert nem a szex miatt romlott meg a házasságom és nem is tud attól megjavulni.


Én elég apatikus lettem. Hiányzik a testi és a lelki része is. Ráadásul már másodjára zúgok bele olyanba, akibe nem kéne. Na ha szerelmes vagyok, azt is elég rosszul tudom leplezni. Szerintem ki kéne költöznöm egy lakatlan szigetre, mert ez már tiszta gáz, hogy házas nő létemre csak a vak nem látja rajtam, hogy szerelmes vagyok. Na meg totál depressziós.


Köszönöm a privátokat, de nem segít a szex random emberekkel, demiszexuális vagyok.

2021. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
63%
ui: 6-os rám nem igaz, én nem tudok magamhoz nyúlni se, mert az is csak elszomorít. Engem csak az tudna kielégíteni, akit szeretek. Még ő se úgy, ahogy más gondolja, mert tipikus orgazmusosom sose volt, de ettől még ki tudok elégülni a szextől magától, ha elég élvezetes és ha szeretem azt, akivel vagyok.
2021. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!