Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látszik egy nőn, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látszik egy nőn, ha nincs kielégítve, ha régen volt együtt a párjával? Milyen jelei vannak ennek? Nagyon feltűnő lehet a környezetnek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 14:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
40%
Van az a szint, ahol meglátszik. Egy ismerősömről tudtam, hogy az utóbbi időben jobban feloldódik társaságban, de most hogy láttam, hogy a valóságban ez úgy jön ki, hogy teper a f🤭szért, az ledöbbentett.
2021. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%

Van akin látszik, van akin nem. Van hogy a szeretethiány kiüt a másikon, meg van olyan is ha kivirágzik a másik, magabiztosabb lesz mert valaki feltöltötte imádattal szeretettel.


És most nem a sima töcskölős szexről van szó. A szexnek is szintjei vannak, egy egyéjszakás nem ugyanazt adja mint egy összeszokott pár szexe.

Hiába szexelnek a felek ha nincs rendben minden, csak a szex nem elég, aki azt hiszi az szexualisan műveletlen.

2021. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
42%
gratula 6 -os ... Szex olyannal akit szeretsz és viszont imád téged, az ugyanazt adja, mintha masztizna a nő :D bravo.
2021. jún. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
52%
Rajtam látszik. Több mint 7 éve vagyok "apáca", leírhatatlanul frusztrált és keserű vagyok emiatt. Nem nagyon szólhat hozzám senki, mert vérbunkó letorkollást kap, főleg, ha egy jobb (tehát több lehetőséggel rendelkező) nőről van szó. Az arcomon is látszik; már nemcsak csúnya, hanem állandósult rajta egy szomorú és mogorva arckifejezés, a tekintetem is ilyen.
2021. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
62%

"Szex olyannal akit szeretsz és viszont imád téged, az ugyanazt adja, mintha masztizna a nő"


Arról volt szó a kérdésben, hogy ki van elégítve. Ez sokszor kapcsolatban sem történik meg.

2021. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
0%
Én abból látom, ahogy rám néz.
2021. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
#14 szimpi, hogy ilyen őszinte vagy ezzel kapcsolatban.
2021. jún. 14. 16:23
 18/34 anonim ***** válasza:
73%
Nem látszik. Ez csak egy tipikus, bunkó szexista duma, amivel a férfiak próbálják megalázni a nőket. Ez olyasmi, mint mikor egy nő ideges lesz valami miatt és kiröhögik, hogy biztos megvan neki. Valamiért a nőknek nem engedélyezett még okkal sem, hogy idegesek, szomorúak, vagy fáradtak legyenek. Ez is csak a férfiak privilégiuma. A bunkó férfiak ilyen szövegekkel magyarázzák ki, hogy ne kelljen a nők valós panaszaival foglalkozni.
2021. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ az embertől is.

Van akire nagyon hatással van a szex hiánya, van akin kevésbé, de a kérdésedre a válasz az, hogy emberfüggő.

2021. jún. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon szeretem, mikor a "véleményemmel megegyező hozzászólók = őszinték".
2021. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!