Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nem érdekel a másik mint nő vagy férfi, akkor miért érdekli és reagál arra, ha valamit kiteszek közösségi oldalra, ami a párkapcsolatom szakításáról szól?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Közösségi oldalon mindenre reagálnak, amit kitesznek. Ez a célja az oldalnak.


Amúgy meg kérdezd meg tőle, az a legegyszerűbb.

2021. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem csak azokkal állok szóba, nem csak azoknak szentelek figyelmet, aki párkapcsolati szempontból érdekel
2021. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akkor pontositok!


Régebben egy futó románc alakult köztünk és megbeszéltük inkább barátok maradunk.


Nem ugyanazon a közönségi oldalon reagált, hanem egy másik, személyesebb platformon. Egyértelműen nekem szólt és arra.


Megkérdezni nem szeretném, mivel már nem beszélünk egy ideje.

2021. jún. 15. 14:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3, Azért mert érdekli. Hogy pontosan mi és milyen mértékben azt nem tudom, de valami érdekli ha ilyen módon reagált rá.
2021. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De ő azt mondta, hogy nem érdeklem úgy, nem tudna párkapcsolatot elképzelni velem. Mégis valahogy úgy jött le régebben és most is, hogy annak "örül", ha szakítunk a párommal.


Ezért nem tudom hova tenni.

2021. jún. 15. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Dughattok, ha úgy adódik, tudomásul vette, hogy egyedül vagy. Ennyit jelent.

Tényleg felnőtt kategória? Akkor viselkedj úgy, ha kicsit is szereted magad és tartsd magad távol az ilyenektől.

2021. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele dugni, nem ér nekem annyit.
2021. jún. 15. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem érdekled, de az egóját növeli, ha te foglalkozol vele.

Ő nem akar veled lenni, de azt sem akarja, hogy mással boldog légy. Így szórakozik. Persze ez nem biztos, de megesik az ilyen.

2021. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En minden ismim posztját likolom ugy hogy azt sem nezem joforman mit posztolt, csak, hogy ne legyen sértodés.
2021. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem szokott reagálni az én dolgaimra. Elvétve akadt, hogy reagált.


Nem hinném hogy szórakozásból teszi. Inkább arra gondolok, hogy ha neki nem jó akkor nekem se legyen az.

2021. jún. 15. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!